مدیر حوزه ۳ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از تصادف مرگبار میان کامیون و یک دستگاه سواری پراید در شهرک رضویه مشهد خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، ابوالفضل تیموری با بیان اینکه وقوع یک مورد حادثه رانندگی به آدرس شهرک رضویه واقع در محور مشهد – میامی در ساعت ۱۳ روز شنبه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد، گفت: پس از آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه ۱۵ را به محل حادثه اعزام کرد.

وی افزود: پس از حضور آتش نشانان در محل، مشخص شد که تصادف میان یک دستگاه کامیون و سواری پراید صورت گرفته که شدت حادثه سبب محبوس شدن راننده پراید در کابین خودرو شده است.

مدیرحوزه ۳ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با بیان اینکه آتش نشانان پس از قطع برق خودرو، با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی، اقدام به برش اتاقک خودرو کرده اند، افزود: پس از آن عوامل آتش نشانی راننده پراید را خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل داده اند که آنان پس از بررسی علائم حیاتی، مرگ وی را به علت شدت جراحات وارده اعلام کردند.

تیموری از مصدومیت سه تن دیگر از سرنشینان پراید خبر داد و گفت: علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهور بررسی و اعلام خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات