مدیر سینما ایران ضمن تشریح آخرین وضعیت این سینما پس از آتش سوزی شب گذشته اعلام کرد از امروز و طبق روال گذشته اکران فیلم ها در این سینما ادامه می یابد.

به گزارش افکارنیوز ، مدیر سینما ایران ضمن تشریح آخرین وضعیت این سینما پس از آتش سوزی شب گذشته اعلام کرد از امروز و طبق روال گذشته اکران فیلم ها در این سینما ادامه می یابد.

شب گذشته شنبه ۲۳ آذر ماه سینما ایران واقع در خیابان شریعتی در تهران به دلیل آتش سوزی تخلیه شد. امیر قطبی مدیر سینمای ایران درباره این سانحه و آسیب هایی که به سینما وارد شده است گفت: مسئله آتش سوزی در این سینما چندان مهم نبود و تنها در بخش پشت بام ساختمان این سینما، عایق های حرارتی که در کنار هواسازها نصب شده بود به دلایل نامعلومی آتش گرفت که بلافاصله کارمندان سینما ایران اقدام به خاموش کردن آن کردند.

وی توضیح داد: تنها مسئله ای که باعث وحشت در بین شاهدان شد، دودی بود که از اشتعال پشم شیشه ها بر روی سقف به وجود آمده بود، البته آتش نشانی در کمتر از ۵ دقیقه خود را به محل رساند و شرایط را بعد از خاموش کردن آتشی که در سقف سینما ایجاد شده بود، کنترل کرد.

مدیر سینما ایران درباره برخی خبرها مبنی بر اینکه بر اثر این آتش سوزی جان ۲۵۰ نفر به خطر افتاده است، گفت: اگر سینما در روز اول هفته در آن سانس ۲۵۰ نفر مخاطب داشت که الان سینمای ما باید روزی ۱۵ میلیون تومان فروش داشته باشد. من حضور این تعداد از مخاطبان در سینما ایران در آن سانس را رد می کنم. مشتریان دیشب ما به ۲۰ نفر هم نمی رسید.

قطبی در پایان گفت: هیچ گونه خسارتی به این سینما وارد نشده و علاقمندان می توانند از امروز فیلم های مورد علاقه خود را در این سینما دنبال کنند.

" عملیات مهد کودک" به کارگردانی فرزاد اژدری، " جیب بر خیابان جنوبی" به کارگردانی همایون اسعدیان، " سر به مهر" به کارگردانی هادی مقدم دوست و" استرداد" به کارگردانی علی غفاری از جمله فیلم هایی است که در سینما ایران در حال اکران است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات