رضا کیانیان، سفیر صلح هلال احمر شد.

به گزارش افکارنیوز ، رضا کیانیان صبح امروز یکشنبه در مراسم «باران مهربانی» که به مناسبت روز جهانی داوطلبان جمعیت هلال احمر برگزار شد، به عنوان سفیر صلح و مهربانی این جمعیت شناخته شد.

رضا کیانیان در سخنرانی خود که پس از اهدای جایزه انجام گرفت، با بیان اینکه داوطلبان پل ارتباطی نیازمندان و خداوند هستند، گفت: هنگامی که نامی از هلال احمر برده می شود، همگان به یاد امدادرسانی در سیل و زلزله می افتند؛ اما هلال احمر وظیفه ای فراتر از این مهم را برعهده دارد.

وی با اشاره به بحث آلودگی هوای تهران از دکتر محمد فرهادی، رییس جمعیت هلال احمر که در این مراسم حضور داشت، خواست که جمعیت هلال احمر برای رفع آلودگی هوا نیز پیش قدم شود و گفت: هنگامی که" بیجه" قاتل سریالی کودکان، ۱۲ کودک را به قتل رساند، تمامی مسئولان کشور پیگیر بودند تا این فرد دستگیر شود، اما حالا قاتل سریالی به نام «آلودگی هوا» در کلانشهرها به راه افتاده است و هیچ کس جوابگو نیست.

کیانیان با بیان اینکه ما همه به دلیل آلودگی هوا مریض شده ایم و در حال مرگ هستیم، گفت: امیدوارم جمعیت هلال احمر علاوه بر پوشش حوادث طبیعی، فکری به حال حوادث انسان ساز همچون آلودگی هوا بکند.

حامد زمانی، خواننده نیز در این مراسم با خواندن شعر داوطلبان، از این سرود رونمایی کرد و همچنین دکتر برزگر، مادر دکتر ابتکار، رییس سازمان حفاظت از محیط زیست با حضور در این مراسم اعلام کرد که فرزندش، دکتر ابتکار صبح امروز با ارسال پیام و لوح تقدیر از مشارکت ارزشمند جمعیت هلال احمر استان گلستان در راستای حفاظت و صیانت از محیط زیست به ویژه آتش سوزی اخیر جنگل گلستان تقدیر و تشکر کرده است.

در پایان این مراسم جشن گلریزانی برای پوشش درمانی یک هزار کودک مبتلا به سرطان برگزار شد که سعید نادری، مدال طلای قهرمانی پرس سینه خود را به این مراسم اهدا کرد و همچنین دکتر فرهادی، رییس جمعیت هلال احمر نیز مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان برای درمان کودکان سرطانی به سازمان داوطلبان هدیه کرد.

علاوه بر مسئولان جمعیت هلال احمر، نفیسه روشن، پویا امینی، بهمن دان، شهاب عباسی، سیاوش مفیدی، جواد رضویان، سیاوش فکری، رابعه اسکویی و جمعی از ورزشکاران و هنرمندان نیز در این جشن حضور داشتند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات