رییس پلیس آگاهی خراسان رضوی از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که با ترفند بیماری همسرش، از رانندگان آژانس هتل های مشهد سرقت می کرد.

به گزارش افکارنیوز ، سرهنگ بیدمشکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وصول شکایات متعدد از سوی تعدادی از رانندگان آژانس های هتل های سطح شهر مبنی بر اینکه فردی با هویت جعلی اقدام به کرایه خودرو کرده و با اعلام این مساله که زائر است و همسرش در بیمارستان بستری است، از رانندگان کلاهبرداری می کند.

وی با بیان اینکه بررسی ها نشان داد که متهم با این بهانه که کیف پولش را در هتل جا گذاشته، تقاضای وجه نقد از رانندگان کرده و متواری شده است، افزود: با توجه به اینکه در تحقیقات به عمل آمده از شکات، مشخص شد که متهم تنها با یک شیوه و ترفندی خاص، آنان را مجاب به پرداخت وجه نقد می کند، کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری در ابتدا اقدام به ترسیم چهره فرضی متهم کردند و در نهایت نیز چهار نفر از شکات، تصویر این فرد را مورد تایید قرار دادند.

رییس پلیس آگاهی خراسان رضوی ادامه داد: از آنجایی که محدوده وقوع جرم اکثرا در حوزه حرم مطهر بود، دو تیم عملیاتی منطقه مورد مذکور را مد نظر قرار داده و سرانجام فرد مورد نظر را مورد شناسایی قرار دادند و پس از محرز شدن هویت اصلی وی که «میلاد» نام داشت، وی را در حالی که در اتاق خواب خواهرش مخفی شده بود، دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت دادند.

بیدمشکی با بیان اینکه متهم در بازجویی های پلیسی به بزه انتسابی اعتراف کرد، گفت: تاکنون تعداد چهار مالباخته در این مورد شکایت خود را به دادگاه ارائه کردند و احتمال افزایش تعداد شکات پرونده نیز وجود دارد براین اساس شهروندانی که بدین شیوه مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند، می توانند برای پیگیری پرونده یا طرح شکایت به پلیس آگاهی مشهد مراجعه کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات