دختری که با تجهیزات نظامی و با قمه اقدام به سرقت در شهرک ولیعصر (عج) می کرد در مخفیگاهش دستگیر شد.

به گزارش افکارنیوز ، در پی افزایش سرقت های خودرو و همچنین محتویات آن در مناطق مختلف شهرک ولیعصر (عج) ، کلانتری ۱۵۳ یک گروه کاملا تخصصی برای پایان دادن به این سرقت ها تشکیل داد.

ماموران پس از اقدامات اطلاعاتی که چند هفته به طول انجامید در فیلم های ضبط شده مشاهده کردند که یک دختر به همراه دو مرد در حالی که مجهز به تجهیزات شبه نظامی بودند، در مواردی با حمله به خودرو های عبوری اقدام به سرقت کرده و در موارد دیگر دختر جوان با بازکردن درب خودرو توسط قمه اقدام به سرقت محتویات خودرو ها می کردند.

با تجمیع اطلاعات، ماموران با اشراف کامل اطلاعاتی توانستند زمان دقیق فروش اموال مسروقه که قرار بود توسط یکی از متهمان در پارکینگی در همان حوالی به فروش برسد را به دست آوردند و با کمین در آن منطقه موفق به دستگیری یکی از اعضای این باند شدند.

فرد دستگیر شده که ناصر نام داشت به ماموران گفت که سرکرده باند دختر جوانی است که با قمه درب خودرو باز می کند و من و دوستم نیز برای او کار می کنم.

ماموران با گرفتن آدرس مخفیگاه این دختر سارق سریعا به محل مورد نظر اعزام شدند و با رعایت کلیه موازین شرعی و قانونی متهم را دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.

همچنین آخرین متهم این پرونده نیز که نادر نام داشت در محل سکونت خود در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

گفتنی است از منزل دختر سارق یک انباری اموال مسروقه متعلق به خودرو های سرقتی کشف و ضبط گردید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات