رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: دو پسر جوان که اقدام به پخش عمده حشیش در محدوده شرق تهران می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش افکارنیوز ، سرهنگ مطهری در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در راستای طرح مبارزه با مواد فروشان کلان شرق پایتخت، پایگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران برزگ توانستند منشاء توزیع حشیش در شرق تهران که دو پسر جوان بودند شناسایی کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ادامه داد: در این راستا ماموران مبارزه با مواد مخدر پس از چندین روز تعقیب نامحسوس متهمان و جمع آوری مدارک کافی و همچنین با انجام یک رشته اقدامات اطلاعاتی موفق شدند تا یکی از محموله های حشیش را که قرار بود توسط این دو پسر جوان در بلوار فردین تحویل گرفته شود ردیابی کنند.

این مقام مسئول انتظامی خاطر نشان کرد: در نهایت ماموران مبازره با مواد مخدر با حضور نامحسوس در صحنه به محض حضور خودور و دو پسر مواد فروش وارد عمل شده و پس از دستگیری متهمان از داخل خودرو حدود ۴۰ کیلوگرم حشیش که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود را کشف و ضبط کردند.

به گفته سرهنگ مطهری متهمان پس از انتقال به پایگاه و تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاء شدند.در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات