رئیس سازمان حج و زیارت گفت: با تمهیداتی که بعثه مقام معظم رهبری و سازان حج و زیارت پیش بینی کرده فضای دلالی نقل و انتقال فیش های عمره برطرف شده است.

به گزارش افکارنیوز ، سعید اوحدی گفت: در اوایل آزاد شدن نقل و انتقال فیش های حج عمره قیمت آن تا ۳ میلیون تومان هم رسید ولی امروز با تمهیداتی که داشتیم صد درصد قیمت ها کاهش پیدا کرده است.

وی در ادامه افزود: هم اکنون قیمت آزاد فیش عمره یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و مبلغی که در بانک وجود دارد یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است که قیمت از این هم پایین تر خواهد آمد به دلیل ظرفیتی که برای اعزام بر زائر اعلام شد.

اوحدی تصریح کرد: سازمان حج و زیارت تمهیداتی نیز در شهرهای درجه یک و دو پیش بینی کرده که اگر متقاضیانی برای نقل وانتقال فیش وجود دارد دیگر نیازی به واسطه نباشد و مطمئن هستیم در دوم بهمن ماه نقل و انتقال فیش پایین آید.

وی خاطرنشان کرد: توصیه جدی به زائرینی که مشتاق به تشرف هستند و فیش ندارند به دفاتر کارگزاری که سازمان حج و زیارت تعیین کرده مراجعه و از مجاری قانونی اقدام کنند تا به دام افراد سودجو نیفتند و امسال ۷۰درصد افزایش عمره داشتیم که مرحله دوم در دوم بهمن به ظرفیت ۴۵۰ هزار نفر برای عزیزان زائر اعلام خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات