مشاور عالی سازمان سنجش کشور با اشاره به ثبت نام کنندگان در آزمون مهندسی فناوری ارشد و کارشناسی حرفه ای ارشد نظام آموزشی مهارت سال ۹۳ دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مهلت ثبت نام در این آزمون اول بهمن پایان می یابد.

به گزارش افکارنیوز ، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره مهندسی فناوری ارشد و کارشناسی حرفه ای ارشد نظام آموزش مهارتی سال ۱۳۹۳ دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز یکشنبه ۲۲ دی ماه از طریق سایت سنجش آموزش کشور شروع شده است و تا روز سه شنبه اول بهمن ماه ادامه دارد.

وی افزود: کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام در این دوره که دارای شرایط عمومی و اقتصادی مندرج در اطلاعیه های سازمان سنجش می باشند، با توجه به اینکه پرداخت وجه ثبت نام از طریق اینترنتی و سایت سنجش توسط کارت های عضو شتابی که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، انجام می شود، لذا داوطلبان با مراجعه به سایت سنجش و پرداخت۱۷ هزار و ۸۰۰ تومان به عنوان وجه ثبت نام، می توانند برای شرکت در آزمون ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: داوطلبان پس از این مرحله، نسبت به دریافت دفترچه ثبت نام اقدام کرده و ضمن مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی و مقررات مربوطه، حداکثر تا پایان روز سه شنبه اول بهمن ماه ۹۲ با مراجعه به ساعت سازمان نسبت به تکمیل تقاضانامه های اینترنتی خود اقدام کنند.

توکلی با اشاره به روند دریافت کارت این داوطلبان ادامه داد: کارت شرکت در این آزمون به همراه برگه زمانی مربوطه که اطلاعات حوزه امتحانی در آن مندرج است از طریق اطلاعیه سازمان سنجش در روز دوشنبه اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ و همچنان پیک سنجش همان روز در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و داوطلبان با دریافت پرینت از کارت آزمون خود، باید نسبت به حضور در حوزه های امتحانی اقدام کنند.

وی ادامه داد: آزمون دوره مهندسی فناوری ارشد و کارشناسی حرفه ای ارشد نظام آموزش مهارتی سال ۱۳۹۳ دانشگاه جامع علمی کاربردی در روز جمعه ۵اردیبهشت سال ۱۳۹۳ در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می شود.

وی در پایان گفت: تا ساعت ۸صبح امروز پنجشنبه ۲۶دی ماه ۱۳۹۲،۹۹۰ داوطلب برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات