کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی این هفته ضمن بررسی آلودگی های هوا در شهرهای مختلف، گزارش کارگروه منتخب نجات تالاب های کشور را مورد رسیدگی قرار می دهد.

به گزارش افکارنیوز ، کمیسیون کشاورزی دوشنبه هفته آینده جلسه مشترکی با ابتکار معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت و محیط زیست و معاونینش در مورد وضعیت آلودگی هوا در شهرهای کشور برگزار می کند. جلسه ای که در محل سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می شود.

همچنین کمیسیون کشاورزی گزارش کارگروه منتخب در مورد طرح نجات و احیای دریاچه ها و تالاب های کشور را مورد بررسی قرار می دهد.

بررسی طرح اصلاح بند «د» ماده ۲ قانون اراضی مستحدث و ساحلی و طرح نحوه پرداخت هزینه دادرسی دستگاه های اجرایی از دیگر موارد کاری کمیسیون به شمار می رود.

تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد اداره منابع طبیعی استان آذربایجان شرقی نیز در جلسه سه شنبه هفته آینده کمیسیون مورد بررسی قرار می دهد.

همچنین گزارش هیات اعزامی به شهرستان مبارکه در استان اصفهان نیز در جلسات هفته آینده کمیسیون استماع شده و نشست مشترکی با وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود.

سه هیات تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان چای کشور، عملکرد تبصره ۱۳ و عملکرد وزارت صنعت و معدن و تجارت نیز هفته آینده نیز به بررسی گزارش های واصله می پردازد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات