رئیس سازمان امدادونجات هلال احمرشهرستان ازنا

لرستان خبر: رئیس سازمان امدادونجات حلال احمر ازنا نجات جان هموطنان درهر شرایطی از اصول هفتگانه سازمان می باشد دراین راستا جمعیت هلال احمرشهرستان ازنا درهروضعیت بحرانی آماده فراخوانی است.

محمدرحمانی درگفتگو با لرستان خبر در مورد نجات اخیرکوهنورد گرفتارشده درارتفاعات پریز اظهارکرد: درآن عملیات تیم امداد ونجات شهرستان ازنا به حالت آماده باش با حضور درمقر آماده امدادرسانی بود اما درشرایطی که محل حادثه درارتفاعات شهرستان دورود بود نهایتا این عملیات باموفقیت توسط تیم امدادگران دورود با بالگرد انجام و از تیم های ما درخواست کمک نشد.

وی افزود: ارتقاعات برفگیر دراین فصول پیشرو حادثه خیزهستند و کوهنوردان تا حد امکان از صعود به قلل خودداری کنند چرا که دراین فصول با تغییرات جوی برفها و یخها سست و ریزش بهمن جان کوهنوردان را به مخاطره می اندازد.

وی تصریح کرد: کوهنوردان درصعود به قلل می بایست ازمسیرهای مشخص شده حرکت کنند و از صعود انفرادی اجتناب و پیش ازحرکت دوستان وخانواده خود را از مسیر مطلع سازند.

رحمانی اظهار کرد: نجات جان هموطنان درهرشرایط بحرانی از اصول هفتگانه سازمان هلال احمرمی باشد و جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ازنا درهر وضعیت بحرانی آماده فراخوانی است

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات