مدیر کمیته امداد دورود خبر داد

لرستان خبر: مدیر کمیته امداد دورود گفت: در سال گذشته خیران دورودی برای حمایت از ایتام این شهرستان بیش از ۴۰ میلیارد ریال را به حساب ایتام دورودی واریز کرده اند.

به گزارش لرستان خبر از  دورود ، اسدالله اسدی امروز در جمع خانواده های تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان اظهار کرد: یتیم نوازی در اسلام یکی از کارهای نیکو به شمار می رود به طوری که امام علی (ع) همه جوره به ایتام کمک می کردند و آن ها را مورد محبت قرار می دادند.

وی افزود: کمیته امداد دورود در راستای کمک به ایتام دورودی تحت پوشش خود با جمع آوری و ساماندهی کمک های نقدی خیران نیکوکار این شهرستان اقدام به اجرای طرح اکرام ایتام کرده است و در یک ماهه اول امسال تا کنون مبلغی بیش از ۳۹ میلیون ریال را برای کمک به ایتام تحت پوشش جمع آوری کرده است.

اسدی بیان کرد: هم اکنون در شهرستان دورود یک هزار و ۱۹۱ حامی وجود دارد که با پرداخت ماهیانه ۲۰ هزار تومان به حساب هر کودک ۵۹۷ نفر یتیم زیر ۱۸ سال را مورد حمایت مالی خود قرار داده اند و به عنوان فرزندان معنوی خود از این کودکان حمایت می کنند.

  مدیر کمیته امداد دورود اظهار کرد: با توجه به اقدامات انجام شده، در بخش توسعه مشارکت های مردمی و گسترش مراکز نیکوکاری امیدواریم بتوانیم بخش عمده ای از مشکلات ضروری خانواده های تحت حمایت به خصوص ایتام را مرتفع کنیم.

وی تصریح کرد: در سال گذشته مبلغ ۴۰ میلیارد و ۱۳۳ میلیون و ۵۵۶ هزار ریال کمک های نقدی خیران دورودی بوده است که این مبلغ به حساب ایتام تحت پوشش دورودی واریز شده است.

اسدی افزود: در یک ماهه اول امسال ۳۴ خیر دورودی نیز ۳۴ یتیم را تحت حمایت مالی خود قرار داده اند و آن ها را به عنوان فرزند معنوی خود انتخاب کرده اند.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات