مدیرکل صدا و سیمای لرستان خبر داد

لرستان خبر: مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: همزمان با سفر ریاست جمهوری به لرستان شش سامانه دیجیتال در لرستان به بهره‎برداری رسید. این سامانه‏ها با حضور محمد علی‎عسگر معاون توسعه و فناوری صدا و سیمای کشور در لرستان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 100 میلیون تومان به بهره‌برداری رسیدند که با بهره‎برداری از آنها 100 هزار نفر از جمعیت این استان زیر پوشش این سامانه قرار گرفتند.

لرستان خبر، محمد بازوند صبح امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: تولید و پخش برنامه‌های ویژه سفر دکتر روحانی رئیس جمهور به استان لرستان از چهار روز قبل از سفر شروع و تا دو روز بعد از سفر ادامه داشته است.

 

وی عنوان داشت: رادیو لرستان با تولید و پخش 1220 دقیقه، شبکه افلاک )سیمای لرستان) با تولید و پخش 1246 دقیقه و خبر لرستان با تولید و پخش 334 دقیقه برنامه مختلف از جمله میزگرد و گفت‌وگو، میان برنامه، سرودهای تصویرگذاری شده، ارتباط مستقیم با شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی، ارتباط‌های مستقیم خبری، گزارش‌های تولیدی، تیزر، زیرنویس و برنامه‌های زنده توانست علاوه بر پخش زنده تمام سخنرانی‌های ریاست جمهوری در جلسات مختلف، تمام برنامه‌های این سفر را نیز ضبط و پخش کرده و تحت پوشش خبری قرار دهد.

 

مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: پوشش خبری کامل سفر اعضای هیئت دولت به شهرستان‌های استان، حضور در جلسات مختلف هماهنگی‌های سفر، تحلیل دستاوردهای سفر در برنامه‌های زنده بعد از اتمام سفر، فراهم کردن بستر مناسب فنی و ماهواره‌ای برای پخش زنده مراسم و برنامه‌های سفر و ثبت گزارش‌های مختلف تصویری از تلاش همکاران از دیگر اقدامات صدا و سیمای لرستان در طول مدت سفر ریاست محترم جمهوری به استان لرستان بوده است.

 

بازوند گفت: تمام سخنرانی‏های رئیس جمهور از شبکه افلاک و خبر به صورت زنده پخش شده‌اند.

 

بازوند یادآورشد: تاکنون 81 درصد از جمعیت استان لرستان زیر پوشش سامانه‏های دیجیتال این سازمان قرار گرفتهاند که با بهرهبرداری از این شش سامانه این تعداد به 88 درصد افزایش یافت.

 

مدیر کل صدا و سیما مرکز لرستان خاطرنشان کرد: با هماهنگی‏های صورت گرفته و با حضور بیش از 80 نفر سخنرانیهای رئیس جمهور به صورت زنده از شبکه استانی و خبر همزمان پخش شد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات