شهردار پلدختر:

لرستان خبر: شهردار پلدختر با تاکید بر لزوم پرداخت عوارض شهری توسط شهروندان اظهار داشت: پرداخت عوارض در واقع موتور محرک اقتصاد شهری و زمینه‌ساز بهبود کیفیت زندگی شهری است.

لرستان خبر، جهانگیر اکبری صبح امروز در جمع خبرنگاران در پلدختر گفت: شهرداری پلدختر در راستای رشد و توسعه شهری از تمام توانمندی و ظرفیت موجود استفاده می‌کند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

 

وی افزود: همکاری شهروندان با شهرداری گامی در راستای رشد و توسعه شهری است که امیدواریم این همکاری بیشتر تداوم داشته باشد.

 

اکبری تصریح کرد: از جمله مهم‌ترین منابع درآمدی پایدار و مستمر شهرداری‌ها عوارض و وجوه قانونی اخذ شده از جامعه شهری، مانند عوارض نوسازی، کسب و پیشه خودرو و بهای خدمات ناشی از برخورداری از خدمات عمومی شهری است.

 

وی گفت: اجابت کردن خواسته‌های مردم و برآورده کردن نیازهای آن‌ها به واسطه قانون جزو امور محوله به شهرداری ‌است و نیازمند منابع و پشتوانه‌های قوی مالی است.

 

شهردار پلدختر ادامه داد: شهروندان باید این مسئله را مدنظر داشته باشند که هرچه توان مالی شهرداری در جایگاه بالاتری قرار داشته باشد، شهر و فضا و موقعیت شهری بهتری را تجربه می‌کند.

 

وی از فعالیت همزمان 17 اکیپ عمرانی طی سه ماه گذشته در پروژه‌های عمران شهری پلدختر خبر داد و افزود: فعالیت این اکیپ‌ها در راستای عمران و آبادانی شهری است.

 

اکبری آغاز ساخت سوله چند منظوره امدادی، پارک گردشگری، ادامه احداث کانال غرب بیمارستان، جدول‌گذاری خیابان‌ها و کوچه‌های شهری، آماده‌سازی و آسفالت خیابان‌ها و کوچه‌ها به طول 4 کیلومتر، لکه‌گیری تمام کوچه‌ها و خیابان‌های سطح شهر به طول 50 هزار متر مربع را از جمله گام‌های موثر شهرداری پلدختر در جهت آبادانی شهر عنوان کرد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات