فرمانده انتظامی استان لرستان عنوان کرد

لرستان خبر: فرمانده انتظامی لرستان گفت: فرماندهی انتظامی استان لرستان با تلاش و برنامه‌ریزی‌های متناسب با موضوعات پیش‌رو، توانسته است، ماموریت‌های خود را در قالب چهار محور مهم دسته‌بندی و سامان ببخشد. پیش بینی، پیشگیری، کنترل و اجرای عملیات انتظامی را محورهای اصلی فعالیت عنوان و تاکید کرد: در این راه گام‌های مهم و موثری در جهت تقویت انتظامی و امنیت استان برداشته شده و دستاوردهای خوبی نیز به همراه داشته است.

لرستان خبر، سردار محمد قنبری ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد، اظهار کرد: اقتدار پلیس می‌تواند حاصل ارتباط و مشارکت تمام ارکان اجتماع در تامین نظم و امنیت مبتنی بر قدرت نرم، هوشمند، قانون‌مدار و دانش بنیان باشد، به نحوی که پلیس برای دستیابی به اهداف خودساز و کارهای نرم تعامل با مردم و نهادهای همسو را به طور ویژه در دستور کار خود قرار داده است.

 

وی از امنیت به عنوان یکی از مهم‌ترین نیازهای یک جامعه یاد کرد و افزود: دقت نظر در مبانی علمی، فلسفی و اعتقادی امنیت اجتماعی حاکی از آن است که در تولید و تقویت امنیت اجتماعی همه اقشار جامعه و مسئولان باید ایفای نقش کنند.

 

فرمانده انتظامی استان لرستان خاطرنشان کرد: ارتباط چند سویه و معنادار امنیت، اقتدار و قانون‌مداری که همگی مبنای اقدامات و بن‌مایه شعار جامعه محوری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است، به درستی قابل تحلیل است.

 

سردار قنبری با اشاره به پیچیدگی و گسترده‌ای وظایف محوله به نیروی انتظامی، بیان داشت: این حجم بالا و دشوار کار علاوه بر نیاز به تجهیز امکانات کمی و کیفی لازم، استفاده از ظرفیت انسانی متخصص و مکفی را می‌طلبد.

 

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه در طول تاریخ هیچ جامعه‌ای از جرم و جنایت مبری نبوده است، اضافه کرد: با مد نظر قرار دادن شرایط موجود می‌توان ادعا کرد، استان لرستان در مقایسه با سایر استان‌های کشور و شاخصه‌هایی که بر اساس بررسی‌های کارشناسانه ترسیم شده است، در شرایط خوبی قرار دارد.

 

در این آئین با تقدیر از زحمات سرهنگ مهدی پورغلامحسین، سرهنگ علیرضا دلیری به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان بروجرد منصوب شد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات