امروز باحضور علاءالدین بروجردی/

لرستان خبر: طی مراسمی پیش از ظهر امروز عملیات ارتقای امنیت اجتماعی نخستین بار در کشور با حضور علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی لرستان و ... به صورت همزمان در سراسر استان لرستان برگزار شد.

لرستان خبر، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در حاشیه این عملیات در جمع خبرنگاران ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: این عملیات نخستین بار است که در سطح کشور در استان لرستان به این صورت توسط فرماندهی انتظامی این استان برگزار می‌شود.

 

علاءالدین بروجردی گفت: یکی از ویژگی‌های این عملیات در صحنه بودن و عملیاتی آن است که تمام طرح‌های آن به صورت کارشناسی انجام گرفته است.

 

وی ضمن تقدیر از سردار قنبری فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: امیدواریم که اقدامات فرمانده انتظامی لرستان الگویی شود تا سراسر کشور بتوانند از این اقدامات به خوبی استفاده کنند.

 

بروجردی در ادامه یادآور شد: برای مهار کنترل تورم و خروج از رکود اقتصادی مجلس و دولت جلسه‌ای برگزار کرده‌اند که واحدهای صنعتی نیمه‌فعال و غیرفعال را مورد بررسی قرار دهند که خوشبختانه در این زمینه کارهای خوبی صورت گرفته است.

 

لازم به ذکر است عملیات ارتقای امنیت اجتماعی امروز به صورت همزمان در 11 شهرستان استان لرستان و در مرکز استان با حضور خبرنگاران برگزار شد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات