سرپرست فرمانداری شهرستان بروجرد:

لرستان خبر: سرپرست فرمانداری شهرستان بروجرد گفت: خبرنگاران با تجزیه، تحلیل صحیح اخبار و اطلاعات و پرهیز از بزرگنمایی مشکلات روحیه نشاط و امید را در جامعه تقویت کرده و از دمیدن روحیه یاس و ناامیدی در پیکره اجتماع بپرهیزند.

لرستان خبر، رضا آریایی ظهر امروز در دیدار با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بروجرد در بروجرد افزود: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان نقش و وظیفه خطیری را بر عهده دارند.

 

وی با اشاره به اینکه خبرنگاری حرفهای حساس و پر مخاطره است، گفت: انعکاس صحیح اخبار و انتظارات مردم توسط خبرنگاران به مسئولان، پیگیری آن‌ها برای دریافت پاسخ منطقی و رفع برخی مشکلات موجود یکی از وظایف خبرنگاران و اصحاب رسانه است.

 

این مسئول خاطر نشان کرد: نقش خبرنگاران در ارتباط مستقیم با مردم و انتقال خواستهها و مشکلات آن‌ها به مسئولان مهم و غیرقابل انکار است.

 

آریایی با اشاره به 17 مردادماه و سال‌روز شهادت شهید محمود صارمی و نام‏گذاری روز خبرنگار به همین مناسبت در تقویم ملی کشور عنوان کرد: خبرنگاران گمنام زیادی در راستای انجام رسالت خود متحمل مشقت‌های زیادی شده و برخی از آنان در این راه شهید و یا جانباز شده‏اند.

 

سرپرست فرمانداری بروجرد تصریح کرد: وجود استرس‌های روحی و درگیری‌های ذهنی در تهیه، تنظیم اخبار و عواملی از این قبیل موجب شده خبرنگاری به عنوان حرفه‏ای سخت و زیان‏آور شناخته شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات