فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد :

لرستان خبر: فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان بروجرد ماموران انتظامی بروجرد با تحقیقات گسترده افرادی را که به صورت شبکه‌ای اقدام به سرقت باغات و منازل می‌کردند، شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه 5 نفر از اعضای این باند را دستگیر کردند.

لرستان خبر، علیرضا دلیری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بروجرد افزود: ماموران انتظامی در هفته گذشته  25 فقره سرقت از انواع سرقت از قبیل 15 دستگاه موتور سیکلت، لوازم خودرو، سیم برق و ...  کشف و 21 سارق دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

 

وی یادآور شد: در این مدت مقادیری مواد مخدر نیز کشف و تعداد 44 نفر توزیع کننده و مصرف‌کننده، نیز دستگیر شدند.

 

دلیری همچنین از کشف 14 هزا نخ سیگار قاچاق خارجی در این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: در پی‌ دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع سیگار خارجی قاچاق، ماموران کلانتری 13 این شهرستان پس از تحقیقات لازم، با شناسایی مغازه متهم، وی را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد عنوان کرد: در بازرسی از مغازه متهم 14 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.

 

دلیری در بخش دیگری از سخنان خود از انهدام یک باند 5 نفره و کشف 12 فقره سرقت منزل و باغات در این شهرستان خبر داد.

 

وی با اشاره به اینکه در بازجوییهای اولیه از سارقان به 12 فقره سرقت منزل و باغات اعتراف کردند، تصریح کرد: مالباختگان شناسایی و متهمان برای سیر پرونده تحویل مقام قضایی شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد همچنین از انهدام باند سرقت و کشف 19 فقره سرقت محتویات خودرو خبر داد و بیان داشت: با تحقیقات گسترده ماموران انتظامی این شهرستان، افرادی که به صورت شبکه‌ای اقدام به سرقت محتویات خودرو میکردند، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه هفت نفر از اعضای این باند دستگیر شدند.

 

 دلیری با اشاره به شناسایی مالباختگان، عنوان کرد: سارقان دستگیر شده، در بازجوییهای اولیه به 19 فقره سرقت محتویات خودرو اعتراف کردند

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات