رئیس پلیس آگاهی لرستان:

لرستان خبر: رئیس پلیس آگاهی لرستان گفت: دو کلاهبردار که اقدام به کلاهبرداری از اصناف در سطح کشور کرده بوده در خرم آباد دستگیر شدند.

به گزارش لرستان خبر، سرهنگ قدرت‌الله دالوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرمآباد اظهار داشت: دو کلاهبردار که اقدام به کلاهبرداری از اصناف در سطح کشور کرده بوده در خرم آباد دستگیر شدند.

 

وی افزود: بر اساس اطلاع رسانی به پلیس آگاهی لرستان مبنی بر اقدام مشکوک دو نفر و تماس تلفنی آنها با عمده فروشی ها از جمله پوشاک و خوار و بار در سطح کشور و درخواست خرید اجناس آنها، موضوع در دست پیگیری قرار گرفت.

 

رئیس پلیس آگاهی لرستان عنوان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی در راستای جلوگیری از اقدامات مشابه تحقیقات خود را آغاز کردند.

 

وی بیان کرد: در تحقیقات مشخص شد کلاهبرداران مقادیری اجناس را از یکی از فروشگاه های کشور خریداری کرده و قصد انتقال آن را با یک دستگاه وانت به خرم آباد دارند.

 

دالوند تصریح کرد: با تلاش مأموران پلیس آگاهی دو کلاهبردار شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و 650 میلیون ریال کلاهبرداری و مقداری اجناس از آنها کشف شد.

 

وی خاطر نشان کرد: متهمان پس از دستگیری به اقدام مجرمانه خود اقدام کرده و عنوان کردند که با تماس تلفنی با اصناف کشور، اجناس مورد نظر را سفارش داده و در اقدامی از قبل برنامه ریزی شده بار خودروها را در خودروی دیگری انتقال می دادند.

 

رئیس پلیس آگاهی لرستان گفت: این افراد به بهانه پرداخت پول فروشنده را به کوچه های فردی برده و با جلب اعتماد آنها در یک فرصت مناسب اقدام به فرار می کردند.


دالوند به کشف 650 میلیون ریال کلاهبرداری در این رابطه اشاره کرد و گفت: مقادیری اجناس از متهمان کشف و با قرار صادره راهی زندان شدند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات