دادستان عمومی و انقلاب بروجرد:

لرستان خبر: دادستان عمومی و انقلاب بروجرد گفت: یک هزار و 370 زندانی در بروجرد وجود دارد که 65 زندانی از این تعداد زندانی جرائم غیرعمدی هستند.

به گزارش لرستان خبر، مصطفی جعفری ظهر امروز در همایش جشن حمایت خیران و معتمدان انجمن حمایت از زندانیان غیرعمدی بروجرد اظهار داشت: زندانیان جرائم غیرعمدی در زندان وجود دارند که به دلیل مشکلات مالی، نیازمند کمک و یاری خیران هستند.

 

وی افزود: انجمن حمایت از زندانیان بروجرد ضمن کمک به زندانیان خانواده‌های آن‌ها، با شناسایی توانایی زندانیان در جهت درآمدزایی برای خانواده خود زندانیان استفاده می‌کند.

 

دادستان عمومی و انقلاب بروجرد عنوان کرد: 90 درصد از زندانیان به دلیل عدم حضور در خانواده دچار مشکل هم برای خود و خانواده می‌شوند.

 

وی تصریح کرد: خانواده‌ زندانیانی که به دلیل آزارهای این افراد خواهان زندان ماندن آن‌ها هستند، تنها 10 درصد را شامل می‌شوند.

 

جعفری بیان کرد: 30 درصد زندانیان نان‌آور خانواده و 40 درصد آن‌ها سرپرست خانواده هستند که عدم حضور آن‌ها در کنار خانواده مشکلات آن‌ها را دوچندان می‌کند.

 

وی ضمن تأکید بر کمک خیران و نیکوکاران در آزادی زندانیان جرائم غیرعمدی، خاطرنشان کرد: انجمن حمایت از زندانیان بروجرد در راستای کمک به خانواده‌های زندانیان در نظر دارد در ایام ماه مبارک رمضان، بازگشایی مدارس و عید نوروز به خانواده‌های زندانیان سبد کالا اهدا کند که در این زمینه نیازمند کمک نیکوکاران است.

 

دادستان عمومی و انقلاب بروجرد گفت: یک هزار و 370 زندانی در بروجرد وجود دارد که 65 زندانی از این تعداد زندانی جرائم غیرعمدی هستند. 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات