فرمانده انتظامی دورود:

فرمانده انتظامی دورود گفت: باند 3 نفره سوداگر مرگ دستگیر و 70 کیلوگرم تریاک در شهرستان دورود کشف شد.

به گزارش لرستان خبر ،سرهنگ هدایت الله حسنوند، فرمانده انتظامی دورود، اظهار داشت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی برفعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر دریکی از روستاهای حاشیه دورود، موضوع به‌طور ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر این شهرستان مخفیگاه سه سوداگر مرگ را شناسایی و دستگیر کرده و در بازرسی از چاه آب کشاورزی آنان 70 کیلو تریاک کشف و ضبط شد.

 

فرمانده انتظامی دورود با اشاره به اینکه، از سوداگران مرگ یک قبضه سلاح ام یک و دو دستگاه پژو 405 و پراید نیز کشف‌شده است، عنوان کرد: متهمان همراه مواد مکشوفه تحویل مراجع قضایی شدند.

 

 

کشف هرویین در دلفان

 

سرهنگ علی نجات کرمی اظهار داشت: 195 گرم هرویین کشف و دو قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان دستگیر شد.

 

وی افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر دلفان در ساعات اولیه بامداد امروز دریکی از خیابان اصلی شهر به یک دستگاه خودرو پژو 405 با دو نفر سرنشین با تابلو آژانس یک شهرستان دیگر، مشکوک و بلافاصله دستور توقف صادر شد که متهمان اقدام به فرار کردند.

 

وی افزود : ماموران طی یک عملیات موفقیت‌آمیز خودرو را متوقف کرده و در بازرسی از آن مقدار 195 گرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف و ضبط شد.

 

فرمانده انتظامی دلفان عنوان کرد: دو سوداگر مرگ در حین خریدوفروش هروئین بوده و جهت انتقال پول حاصل از معامله به خودپرداز مراجعه کرده بودند با تیزهوشی ماموران دستگیر شدند.

 

وی بیان کرد: متهمان همراه مواد مکشوفه تحویل مراجع قضایی داده شدند.

 

 

 

حکم توقیف سمند با 74 میلیون ریال خلافی اجرا شد

 

سرهنگ محمدصادق رستمی، فرمانده انتظامی کوهدشت اظهار داشت: یک دستگاه سمند با 74 میلیون ریال خلافی در این شهرستان توقیف شد.

 

وی افزود: عوامل گشت پلیس امنیت عمومی کوهدشت حین گشت در سطح شهر به یک دستگاه خودرو سمند به رانندگی شخصی به هویت معلوم مظنون و آن را توقیف کردند.

 

فرمانده انتظامی کوهدشت عنوان کرد: با بررسی‌های به‌عمل‌آمده مشخص شد خودروی مذکور دارای حکم توقیف از سوی مراجع قضایی با مبلغ بیش از 74 میلیون ریال خلافی است که به پارکینگ منتقل شد.

 

 

 

طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با محوریت مبارزه با مواد مخدر

 

سرهنگ حسین نجفی، فرمانده انتظامی خرم‌آباد اظهار داشت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان خرم‌آباد اجرا شد و سوداگران مرگ و خرده‌فروشان مواد مخدر دستگیر شدند.

 

وی افزود: ماموران انتظامی این شهرستان با استفاده از اکیپ‌های ویژه و با همکاری پلیس‌های تخصصی، کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را در سطح محلات، معابر عمومی و پارک‌ها ، طی سه روز گذشته در خرم‌آباد به مرحله اجرا گذاشتند.

 

فرمانده انتظامی خرم‌آباد عنوان کرد: در این طرح ضمن برقراری نظم و آرامش در سطح محله‌ها و معابر عمومی، 23 نفر معتاد پرخطر و تابلو را جمع‌آوری و جهت درمان و بازپروری، تحویل کمپ‌های مجاز ترک اعتیاد شدند.

 

وی بیان کرد: در این مدت 63 دستگاه انواع وسایل نقلیه متخلف و پلاک مخدوش که ایجاد مزاحمت و آلودگی صوتی می‌کردند، توقیف و به پارکینگ دلالت داده شدند و مقادیری انواع مواد مخدر نیز کشف شد.

 

 

 

دو نوجوان در حوضچه روستای "کیزان دره"غرق شدند

 

سرهنگ ذلقی، فرمانده انتظامی الیگودرز اظهار دشت: دو نوجوان 10 و 13 ساله در شهرستان الیگودرز هنگام آب‌تنی در حوضچه‌ای غرق شدند.

 

وی افزود: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110مبنی بر وقوع یک فقره غرق‌شدگی در حوضچه‌ای در روستای "کیزان دره" این شهرستان، ماموران انتظامی پاسگاه پیشکوه ذلقی و عوامل امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 

فرمانده انتظامی الیگودرز عنوان کرد: در بررسی‌های به‌عمل‌آمده مشخص شد دو نوجوان 10 و 13 ساله به محل مذبور رفته و حین آب‌تنی در یک حوضچه به دلیل عدم آشنایی با فنون شنا غرق شدند.

 

وی با اشاره به انتقال اجساد به سردخانه و ابراز تأسف از وقوع این حادثه تصریح کرد : با توجه به بارندگی‌های بهاری و پر شدن حوضچه‌های خاکی از آب، توصیه می‌شود با رعایت موارد ایمنی مراقب فرزندان خود باشند تا شاهد این‌گونه حوادث دلخراش نباشیم.

 

 

 

پراید با بیش از 64 میلیون ریال خلافی روانه پارکینگ شد

 

سرهنگ منوچهر مرادی، رئیس پلیس راهور لرستان اظهار داشت: یک دستگاه سواری پراید با 64 میلیون و 850 هزار ریال خلافی توقیف شد.

 

وی افزود: مأموران پلیس راهور استان به یک دستگاه سواری پراید مظنون شده و آن را توقیف کردند.

 

رئیس پلیس راهور لرستان عنوان کرد: با بررسی به‌عمل‌آمده مشخص شد خودروی مذبور دارای 64 میلیون و 850 هزار ریال خلافی ازجمله توقف ممنوعه، سد معبر و نداشتن کمربند ایمنی است.

 

وی بیان کرد: توقیف خودروهای دارای خلافی بالای 10 میلیون ریال طبق تبصره ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در دستور کار روزانه پلیس راهنمایی و رانندگی استان قرار دارد.

 

 

 

کشف 828 گرم شیشه درسمند

 

سرهنگ فرخی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان اظهار داشت: یک سوداگر مرگ دستگیر و 828 گرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه در پلدختر کشف شد.

 

وی افزود :در پی گزارش رسیده مبنی بر اینکه فردی در پوشش مسافرت خانوادگی همراه خانمی با یک دستگاه سمند قصد انتقال مقادیری مواد مخدر از برازجان و توزیع آن در استان‌های دیگر را دارد، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان پلدختر قرار گرفت.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان عنوان کرد: مأموران با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی، سمند حامل مواد مخدر را شناسایی و با اجرای ایست بازرسی در محور ورودی پلدختر، خودرو را توقیف کردند.

 

وی بیان کرد: در بازرسی به‌عمل‌آمده از سمند مقدار 828 گرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف و راننده خودرو به همراه یک زن دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

 

 

قرص‌های مخدر در ناودانی مغازه

 

سرهنگ فرخی اظهار داشت: مقادیری قرص و شربت مخدر در ناودانی مغازه دو سوداگر مرگ در شهرستان خرم‌آباد کشف شد.

 

وی افزود: در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر تهیه و توزیع قرص‌های مخدر غیرمجاز توسط دو متخلف در مغازه‌ای دریکی از محله‌های خرم‌آباد، بلافاصله عوامل پلیس مواد مخدر استان با انجام تحقیقات گسترده و کارهای اطلاعاتی، طی عملیاتی دو متخلف را شناسایی و دستگیر کردند.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر  لرستان عنوان کرد: در بازرسی از مغازه متهمان 320 عدد قرص و 120 گرم شربت مخدر که به‌طور ماهرانه‌ای در ناودانی مغازه جاسازی‌شده بود کشف و ضبط شد.

 

فرخی بیان کرد: دو سوداگر مرگ همراه موارد مکشوفه تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات