رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز لرستان:

لرستان خبر: رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز لرستان گفت: 40 پروژه آموزشی با زیربنای بیش از 205 هزار مترمربع در سال گذشته آغاز شده و تا پایان سال 95 تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسند.

به گزارش لرستان خبر، علی‌محمد رضوی عصر امروز در نشست با خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: سال گذشته پنج میلیارد و275 میلیون تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های خیران مدرسه‌ساز هزینه شد.

 

وی افزود: این میزان اعتبار از سوی خیران و در جهت ساخت 27 باب مدرسه با 119 کلاس درس و در قالب 25 پروژه های مدرسه‌سازی هزینه شده است.

 

رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز لرستان با اشاره به در حال اجرابودن 40 پروژه آموزشی در لرستان، عنوان کرد: این تعداد پروژه آموزشی با زیربنای بیش از 205 هزار مترمربع در سال گذشته آغاز شده و تا پایان سال 95 تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسند.

 

وی با اشاره به تعهد 20 میلیارد و200 میلیون تومانی خیران مدرسه‌ساز در لرستان و در سال گذشته، تصریح کرد: امسال میزان تعهدات خیران مدرسه‌ساز در لرستان 24 میلیارد و 683 میلیون تومان است که این میزان تعهد در قالب 20میلیارد و 800 میلیون تومان پول نقد و دو میلیارد و 500 میلیون تومان تعهدات غیرنقد مانند زمین است.

 

رضوی بیان کرد: 229 پروژه آموزشی تسط خیران مدرسه‌ساز و مشارکتی در لرستان اجرایی و یا در حال ساخت است که 25 مورد از آن‌ها در سال گذشته تکمیل شده  مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

 

وی با اشاره به جشنواره‌های خیران مدرسه‌ساز در لرستان، خاطرنشان کرد: خیران مدرسه‌ساز در لرستان تاکنون بیش از 228 میلیارد و 460 میلیون تومان تعهد داشته‌اند که بالاترین میزان تحقق تعهدات مربوط به سال 92 است.

 

رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز لرستان گفت: در شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان خیرین بیش از 207 میلیارد و 114 میلیون ریال تعهد کرده‌اند که نزدیک به 69 درصد آن تحقق یافته است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات