مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس لرستان:

لرستان خبر: مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: امروز مدرسه 18 کلاسه بنیاد برکت با اعتباری معادل بیش از 35 میلیارد ریال در خرم‌آباد افتتاح شد.

به گزارش لرستان خبر، محمد چگنی ظهر امروز در مراسم افتتاح مدرسه 18 کلاسه بنیاد برکت در خرم‌آباد اظهار داشت: این مدرسه 18 کلاسه حضرت زینب و حضرت فاطمه الزهراء (س) در چهار طبقه احداث شده است.

 

وی اعتبار هزینه شده برای این 18 کلاس را بیش از سه میلیارد و 500 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: بنیاد برکت در لرستان 15 پروژه آموزشی را احداث نموده است.

 

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس لرستان عنوان کرد: این بنیاد سه پروژه آموزشی دیگر را تا پایان مهرماه امسال و چهار پروژه آموزشی را نیز در دهه فجر به آموزش و پرورش تحویل می‌دهد.

 

وی گفت: تا پایان امسال سه پروژه آموزشی نیز در مساحت دو هزار و 478 مترمربع در لرستان افتتاح می‌شود.

 

چگنی با اشاره به تلاش بنیاد برکت در تکمیل 75 کلاس درس در لرستان در سال‌های گذشته، بیان کرد: 42 کلاس درس نیز در قالب هشت مدرسه در سال‌های گذشته در مساحت پنج هزار و 215 مترمربعی احداث شده است.

 

وی از همکاری نوسازی مدارس لرستان در ساخت دو باب مسجد در مناطق محروم خبرداد و خاطرنشان کرد: امروز همزمان با سراسر کشور هفت پروژه آموزشی در لرستان به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح شد.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات