مدیر کمیته امداد بروجرد:

لرستان خبر: مدیر کمیته امداد امام خمینی بروجرد گفت: در پنج کاهه نخست امسال 59 فقره تسهیلات معادل 400 میلیون تومان اعتبار در راستای اشتغال‌زایی و خودکفایی با 21 رصد جذب سهمیه امسال به مددجویان پرداخت شده است.

به گزارش لرستان خبر، علی معظمی گودرزی عصر امروز در مراسم اختتامیه کانون‏‌های پیروان ولایت مددجویان کمیته امداد امام خمینی شهرستان بروجرد اظهار داشت: در پنج ماهه نخست امسال 39 فقره تسهیلات با جذب اعتبار 41 درصدی معادل 285 میلیون تومان به مددجویان پرداخت شده است.

 

وی افزود: در همین مدت 59 فقره تسهیلات معادل 400 میلیون تومان اعتبار در راستای اشتغال‌زایی و خودکفایی با 21 رصد جذب سهمیه امسال به مددجویان پرداخت شده است.

 

مدیر کمیته امداد بروجرد عنوان کرد: 41 مورد تعمیرات اساسی منازل مددجویان با اعتباری معادل بیش از 57 میلیون تومان و احداث شش مسکن شهری برای مددجویان به ارزش 84 میلیون و 500 هزار تومان از جمله دیگر اقدامات این نهاد در پنج ماهه نخست امسال بوده است.

 

وی با اشاره به واریز بیش از دو میلیارد و 900 میلیون تومان مستمری به حساب مددجویان، بیان کرد: در این مدت 204 نفر از مددجویان از آموزش های 10 رشته آموزشی بهره‌مند شدند.

 

معظمی گودرزی تصریح کرد: سال گذشته هشت مسکن روستایی با اعتباری معادل 100 میلیون تومان احداث و بیش از 400 هزار تومان برای خسارات متفرقه و 65 میلیون تومان برای خدمات ویژه به مددجویان پرداخت شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: در همین مدت 61 مورد جهیزیه و هدیه ازدواج به ارزش بیش از 126 میلیون تومان به نوعروسان زیرپوشش این نهاد اعطا شده است.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات