مدیر فرودگاه خرم‌آباد خبر داد

مدیر فرودگاه خرم‌آباد گفت: ۷۲ هزار و ۵۶۰ مسافر سال ۹۴ از طریق فرودگاه خرم‌آباد جابه‌جا شدند.

به گزارش لرستان خبر، اسفندیار کیانی با بیان اینکه سال 94  هزار هواپیما در فرودگاه خرم‌آباد نشست‌ و برخاست داشته است اظهار داشت: 311 هزار و  963 کیلوگرم بار مسافر در مسیرهای خرم‌آباد- تهران، خرم‌آباد-مشهد، خرم‌آباد-عراق ( نجف و بغداد) و بالعکس جابه‌جا شد.

وی برقراری پروازهای فرودگاه خرم‌آباد به عتبات عالیات و استمرار پروازهای خرم‌آباد به مشهد مقدس در سال گذشته اشاره کرد و افزود: امیدواریم با استقبال بیش‌ از پیش مردم لرستان از این پروازها در سال 95 شاهد دوام پروازها باشیم.

مدیر فرودگاه خرم‌آباد با اشاره به اینکه در سال 94 شرکت‌های هواپیمایی نزدیک به 250 پرواز برنامه‌ای فرودگاه را ابطال اعلام کرد عنوان کرد: با وجود مسافر دلیل این ابطال عمدتاً کمبود ناوگان هوایی مطرح شد که با توجه به اینکه شهروندان و مسافران برای سفرهای هوایی برنامه‌ریزی می‌کنند و از طرفی فرودگاه نیز برای این پروازها برنامه‌ریزی و برای تأمین نیرو،  تجهیزات و  تأمین انرژی هزینه‌هایی محتمل می‌شود انتظار می‌رود که ضمن رعایت حقوق مسافر در سال 95 وضعیت بهتری داشته باشیم.

وی با بیان اینکه سال 94 شرکت هواپیمایی تابان در مجموع با 14 پرواز رفت‌ و برگشت به عتبات عالیات هزار و 731 مسافر را جابه‌جاکرده است بیان کرد: این شرکت هواپیمایی با 153 پرواز رفت‌ و برگشت 10 هزار و 755 نفر مسافر را در مسیر خرم‌آباد-مشهد-خرم‌آباد جابه‌جا کرد.

کیانی در رابطه با تعداد جابه‌جایی مسافران در سال 94 تصریح کرد: سال گذشته 72 هزار و 560 نفر از طریق فرودگاه خرم‌آباد جابه‌جا شدند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات