وزیر دادگستری در خرم آباد:

وزیر دادگستری از رجایی و باهنر به عنوان مخلصین عرصه خدمت یاد کرد و گفت: پرونده خیانت منافقین بی نهایت است

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام مصطفی پور محمدی صبح دوشنبه در مراسم ویژه بزرگداشت هشت شهریور در خرم اباد در سخنانی با بیان اینکه جایگاه خدمت گزاری، تلاش و مسئولیت پذیری یک اسوه عملی برجسته دارد و نیاز نیست آموزش مدیریت را از کتاب ها بخوانیم و سر کلاس یاد بگیریم اظهار اشت: بزرگانی همچون شهید رجایی و باهنر مخلصین عرصه خدمت بودند.

وی با بیان اینکه خرسندیم در جامعه ای زندگی می کنیم که مملو از عطر شهادت، ایثار، روح جانفشانی، غیرت، شهامت و دفاع از ارزش ها است گفت: جامعه ای که روح شهادت در آن استمرار دارد زنده است.

وزیر دادگستری با بیان اینکه جامعه ای که پیرو راه شهیدان است زنده بوده و آرمان شهادت زنده کننده و حیات بخش است افزود:  باهنر و رجایی ۳۵ سال پیش شهید شدند و امروز همه به پای ارج گذاری این دو شهید جمع شده ایم چراکه راه‌شان زنده است.

حجت الاسلام پور محمدی با بیان اینکه ملتی داریم که با فرهنگ شهادت خوگرفته و زندگی کرده و قله ها را پی درپی فتح می کند تصریح کرد: خوشا به حال این مسئولان که خادم ملت هستند.

وی با اشاره به اینکه شهیدان رجایی و باهنر در قله عزت، عظمت و طهارت قرار گرفته اند گفت: همچنین در مقابل قاتلان آنها در ذلت و در عمق پرتگاه های جنایت و رذالت گرفتار آمده اند.

وزیر دادگستری با تاکید بر اینکه منافقین کوردل دچار محرومیت و از طرفی لعن و نفرت ملت شدند گفت: این شهیدان با عزت و منافقین در به در رسوا و مورد لعن و نفرین هستند.

حجت الاسلام پور محمدی با تاکید بر اینکه منافقین هنوز سزای خیانت های خود را ندیده اند و هنوز سرسلسله جنایتکاران به مجازات و قهر ملت گرفتار نیامده اند تصریح کرد: ملت از مجازات الهی آنها دست بر نمی دارند و مطمئن باشند ملت انتقام الهی را از آنها خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه منافقین ۳۸ سال جنایت و ترور کردند و بزرگان ملت را به خاک و خون کشیدند گفت: منافقین با رژیم بعثی پیوند خوردند، جاسوسی کردند و هزاران نفر با جاسوسی های آن ها به شهادت رسیدند.

وزیر دادگستری تصریح کرد: منافقین ۴۰ سال است زیر سایه دشمنان ملت و استکبار زندگی می کنند و پرونده خیانت منافقین بی نهایت است.

حجت الاسلام پور محمدی با بیان اینکه منافقین دست از خیانت بر نمی دارند گفت: منافقین به محض اینک مملکت خواست آرام شود پرونده هسته ای را علیه ایران راه انداختند.

وی با بیان اینکه از ابتدا کار منافقین جاسوسی بوده است گفت: پرونده هسته ای ایران بخشی از دروغ پردازی منافین بود به طوریکه ۱۲ سال این ملت را با هزاران تهدید و فشار اقتصادی روبرو کردند.

وزیر دادگستری با بیان اینکه منافقین اینقدر خبیث هستند که فرمانده جنایتکار خود را می کشند افزود: اینها می گویند «رجوی» کشته شده و به هم تسلیت کشته شدن وی را می گویند.

حجت الاسلام پور محمدی ادامه داد: منافقین حاضر هستند برای خباثت و جنایت خود کثیف ترین نقشه ها را پیاده کنند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • شاهد

    از رسانه انقلابی لرستان خبر تقاضا و خواهش میکنم تصویر این خیانتکاران و جنایتکاران را که دستشان به خون بهترین فرزندان کشورمان آلوده است و کماکان هم به کارهای خرابکاری خود علیه انقلاب و کشور ادامه میدهند از صفحه اصلی رسانه پاک نمایند و به همان انتشار خبر بسنده کنید . قطعا واقف هستید که چهره این جنایتکاران چقدر نزد مردم منفور هستند و هروقت چهره این حیوانات آدم نما را میبینیم یاد جنایت های این خبیثان موج انزجار و ناراحتی را در ما شعله ور میکند .

نظرات