نتایج خود را ببینید

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ اعلام شد و براین اساس ۱۸۰ هزار و ۸۶ نفر پذیرفته شده‌‌اند.

به گزارش لرستان خبر، برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 95 تعداد 761 هزار و 273 داوطلب ثبت‌نام کردند که فهرست اسامی تعداد 180 هزار و 86 نفر پذیرفته‌شدگان نهایی از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شد.

آزمون‌ کارشناسی ارشد در 143 کد رشته‌ امتحانی برگزار شد که اسامی قبول‌ شدگان‌ نهایی 132 کد رشته امتحانی در این آزمون اعلام شده است.

اسامی قبول‌شدگان نهایی برخی کد رشته‌های امتحانی از جمله مدیریت امور دفاعی ارتش، مدیریت امور دفاعی سپاه،‌فرماندهی مدیریت انتظامی با هماهنگی ارگان‌های مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد.

** تاریخ ثبت‌نام از پذیرفته شدگان

پذیرفته‌شدگان برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه کنند، اگر دانشگاه محل قبولی، تاریخ مشخصی را برای ثبت‌نام ارائه نکرده باشند، داوطلب باید در یکی از روزهای یکشنبه 14 شهریور لغایت چهارشنبه 17 شهریور 95 برای ثبت‌نام مراجعه کند.

تمام پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه کنند و عدم مراجعه به موقع، به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی می‌شود.

** مدارک لازم‌ برای ثبت‌نام‌

اصل‌ و یک  برگ‌ تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس‌) مورد تائید وزارت‌ علوم‌ یا وزارت‌ بهداشت‌ یا شورای ‌عالی انقلاب‌ فرهنگی که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ کارشناسی (لیسانس‌) قید شده‌ باشد‌.

اصل‌ شناسنامه‌ و کارت ملی و دو سری فتوکپی از تمام‌ صفحات‌ آنها.

6 قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ 4×3 تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری.

مدرکی که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ مندرج‌ در صفحه 3 دفترچه‌ راهنمای آزمون‌ ورودی تحصیلات‌ تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته‌) سال 1395 مشخص‌ کند.

حکم‌ مرخصی سالانه‌ یا موافقت‌ کتبیی و بدون‌ قید و شرط سازمان‌ متبوع‌ برای کارمندان‌ دولت.

حضور شخص پذیرفته شده جهت ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخ‌های اعلام شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک کامل مندرج در اطلاعیه صورت می‌پذیرد.

 معدل‌ لیسانس‌ پذیرفته‌ شده‌ باید با معدلی که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون اعلام‌ کرده یکسان‌ باشد، بدیهی است از ثبت‌نام قطعی آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) خودداری خواهد شد.

از پذیرفته‌شدگانی ‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ 31 شهریور 95 فارغ‌التحصیل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد.

در صورت اعلام رشته محل‌های جدید از سوی موسسات آموزش عالی و تائید آنها از سوی دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم یا اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو از سوی موسسات، موضوع طی اطلاعیه‌ای از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اطلاع‌رسانی خواهد شد.

داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش در صورتیکه در خصوص مندرجات کارنامه مذکور سوالی داشته  یا در خصوص انتخاب رشته‌ خود سوالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا 7 مهر 95 منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری خودداری کنند.

ضمناً داوطلبان می‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن 42163 با پیش شماره 021 (با واحد پاسخگویی غیرحضوری) در میان ‌بگذارند.

 

لینک سایت نتایج

نتایج نهایی آزمون تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته)سال 1395

http://register2.sanjesh.org/resultarshad95rc

 

نتایج معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محل های بورسیه یا دارای شرایط خاص آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال 95

http://srv3.sanjesh.org/p_krn/index.php/krn_arshd/special_krn_ar95/krn

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات