اندروید؛

استفاده از ساعت های متفاوت یا نرم افزارهای آلارم اگر شما را هنگام صبح بیدار نمی کند بهتر است نگاهی به این نرم افزار پازلی داشته باشید که حتما شما را از خواب بیدار می کند.

بیدار شدن از خواب زیبای صبحگاهی هیچگاه آسان نیست و به هر روشی افراد سعی می کنند بیدار شوند. تا به حال حتی ساعت های بسیار خاص نیز تولید شده اند. اگر دسترسی به ساعت ندارید می توانید از نرم افزارهای خاص این کار استفاده کنید.

نرم افزار Puzzle Alarm Clock PRO ابزاری است که به شما در تنظیم کردن ساعت موبایل خود برای از خواب بیدار شدن کمک می کند. البته این نرم افزار با ساعت یا آلارم خود گوشی یک تفاوت دارد، آن هم این است که تا وقتی مطمئن نشده باشد که شما کاملاً از خواب بیدار شده اید و یا به عبارتی کاملاً هوشیار هستید، دست از سرتان بر نمی دارد!

همانطور که از اسم برنامه مشخص است شما باید برای قطع کردن صدای زنگ آلارم گوشی، یک پازل ساده را حل کنید (مثلاً یک سوال ساده ریاضی را جواب دهید) و برنامه مطمئن شود که شما واقعاً از خواب بیدار شده اید و دوباره نمی خوابید! این برنامه شامل ۹ تنظیم متفاوت برای نحوه ی بیدار شدن شما است. برای اجرای این برنامه به اندروید ۲.۲ و بالاتر نیاز دارید.

لینک دانلود
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات