نمایشگاه عکس نقاشی های دیواری شهر تهران با عنوان" از انقلاب تا امروز" و نشست تخصصی «عناصر از بین برنده و بررسی مسائل جغرافیایی و هویت انقلابی شهر تهران» در فرهنگسرای ملل برگزار می شود.

به گزارش همشهری آنلاین، با حضور اصغر کفشچیان مقدم و عبدالمجید حسینی راد؛ نشست موضوعی « عناصر از بین برنده و بررسی مسائل جغرافیایی و هویت انقلابی شهر تهران» برگزار می شود.

در این نشست به هویت گرافیکی و نقاشی های دیواری شهر تهران با توجه به ظهور انقلاب اسلامی پرداخته خواهد شد.

در این این برنامه که پریس تنظیفی به عنوان کارشناس و منتقد هنری اجرا آن را بر عهده دارد، عبدالمجید حسینی راد نقاش، استاد دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران و سردبیر مجله هنرهای تجسمی و اصغر کفشچیان مقدم، نقاش، پژوهشگر و مدیر گروه نقاشی و مجسمه سازی دانشکده هنرهای تجسمی دانشگاه تهران به تجزیه و تحلیل ظهور هنرهای شهری بر اساس جریان انقلاب خواهند پرداخت.

همچنین در حاشیه این نشست، نمایشگاهی از آثار نقاشی دیواری و گرافیک شهر تهران در نگارخانه این فرهنگسرای ملل به نمایش در خواهد آمد.

علاقمندان برای شرکت در این نشست می توانند ۲۸ خرداد از ساعت ۱۷ تا ۱۹ و برای بازدید از نمایشگاه از ۲۸ خرداد تا ۱ تیرماه به نگارخانه فرهنگسرای ملل واقع در بزرگراه صدر، بلوار قیطریه، بوستان قیطریه، فرهنگسرای ملل مراجعه کنند و برای اطلاع از برنامه با شماره تلفن ۲۲۶۷۱۷۱۸ تماس بگیرند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات