موسیقی ها و آهنگ های آرامش بخش به جرأت از مهم ترین و قدرتمندترین عناصری هستند که در تسکین جسم و روح انسان بیشترین سهم را دارند. این موسیقی ها که مناسب با شرایط و حالات روحی و جسمی انسان ها می باشند در دسته های کاملی جدا شده اند.

موسیقی آرامش بخش از ابتدای خلقت آدمی وجود داشته است. در زمان انسان های نخستین مسلما سازهای دیجیتالی یا زنده وجود نداشته اند. این موسیقی ها در آن زمان از صداها و نواهای طبیعت بوده است. امروزه نیز الهام گرفتن و الگو برداری از صداهای طبیعت مهم ترین اصل ساخت موسیقی های آرامش بخش می باشد.

در واقع استفاده از الگوهای واقعی و صداهای دلنواز طبیعت یک استاندارد اصلی و لازمه ای تولید موسیقی آرامش بخش می باشد. لذا در تمامی تار و پود موسیقی های آرامش بخش می توان عناصر زنده ی طبیعت را مشاهده کرد. واقعاً این موسیقی ها می توانند روح شما را جلا ببخشند و فکر و مشغله های شما را برای لحظه ای هم که شده از شما دور کنند.

به گفته ی روانشناسان موسیقی های آرامش بخش به طور حقیقی و کاملاً قابل تشخیص بر روی روح و روان و رفتار انسان ها تأثیر مثبت می گذارند. این تغییر مثبت می تواند حتی جسم انسان ها را نیز تحت تأثیر بگذارد. پزشکان در آزمایشاتی که بر روی هزاران هزار انسان انجام دادند این را تأیید کردند که این موسیقی ها به طور حتم می توانند بر روی نارسایی ها، مشکلات ذهنی و قالبی و در کل سلامت فرد تأثیرگذار باشند.

طبق جواب آزمایشات، تعداد بسیار زیادی از انسان ها با شنیدن این موسیقی ها در طول روز و ساخت یک زمان بندی برای آرامش گرفتن از این موسیقی ها توانسته اند مشکلاتی مثل سردرد، میگرن و یا دردهای مزمن دیگر را برطرف کنند. همچنین موسیقی های آرامش بخش می توانند درگیری های ذهنی فرد را کاسته و با ایجاد حس امید داشتن به فرد مورد نظر روح و روان تازه ای ببخشند.

معمولاً اینجور کالکشن ها که در یک سال جدید پخش می شوند، منتخب بهترین های سال گذشته هستند. در واقع این کار کاملاً منطقی و قانونی نیز می باشد. چرا که شاید یک موسیقی در ۱ ماه ژانویه و دیگری در ۲۹ ماه دسامبر تولید شوند. لذا برای انتخاب بهترین ها در یک سال کامل می بایست در سال بعدی این انتخاب صورت بگیرد.

این بار، کلکسیون بی نظیر موسیقی های آرامش بخش برای زمان استراحت کردن یا خوابیدن را آماده کرده ایم. این سری موسیقی ها در زمینه ی موسیقی های آرامش بخش جزو محبوب ترین ها می باشند و پر شنونده ترین نوع موسیقی های آرامش بخش و بدون کلام هستند.

دانلود
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات