سیستم عامل ios؛

با استفاده از" آقای پستچی" می توانید نامه های واقعی در تلفن همراه خود بنویسید و برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید. برنامه می تواند یک رابطه هماهنگ میان دنیای سنتی و دیجیتالی ایجاد کند.

به گزارش افکارنیوز ، آیا تا کنون به این فکر کرده اید که با تلفن همراه هوشمند خود نامه هایی به سبک و سیاق دو دهه قبل بنویسید؟ شرکت اپل به تازگی یک برنامه ارائه کرده است که امکان ارسال نامه های واقعی را به کاربران خود می دهد و ما هم در این گزارش قصد معرفی این نرم افزار فوق العاده جذاب را داریم. آقای پستی در مدت کوتاه عرضه خود توانسته است محبوبیت فراوانی را کسب کند، شما می توانید از آن برای نوشتن نامه های کودکانه، فصلی، تبریک و… استفاده کنید.

برنامه می تواند میان دنیای دیجیتال و سنتی یک رابطه جالب و هماهنگ را به وجود آورد، شما می توانید با استفاده از آقای پستچی هزینه های ارسال نامه های اداری و دوستانه خود را به صورت چشمگیری کاهش دهید. به گفته ی سازندگان نرم افزار، این برنامه برای نوشتن نامه به بانک ها، ارائه نامه به نهادهای دولتی و اداری، ارسال شکایت نامه ها، اطلاع تغییر آدرس به دوستان و بسیاری از کارها و مکاتبات اداری مناسب باشد و سبب انجام کارها با سهولت بیشتری شود. کاهش هزینه ها، امکان به اشتراک گذاری اطلاعات در شبکه های اجتماعی، پشتیبانی از امضاء و اثر انگشت و… از ویژگی های نرم افزار هستند.

قابل اجرا در ios ۷ و بالاتر
حجم نرم افزار: ۷.۵ مگابایت

لینک دانلود
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات