امام جمعه بروجرد:

لرستان خبر: امام جمعه بروجرد گفت: بیکاری به ویژه دربین جوانان تحصیل کرده را ازعمده ترین مشکلات این شهر عنوان کرد و یادآور شد: اگر دولت همت کند بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام والمسلمینˈ حسن ترابیˈ روز چهارشنبه در مراسم دیدار مردم این شهر با نماینده دولت افزود: سفر ریاست جمهوری به استان لرستان و نمایندگان دولت به شهرهای لرستان فرصت مغتنمی برای بیان مشکلات ومطالبات مردم است.

 

وی اضافه کرد: این سفرها موجب می شود تا مقامات ارشد نظام به میان مردم بیایند و از نزدیک درجریان مشکلات مرم قرار گیرند.

 

وی با اشاره به سفر وزیر راه و شهرسازی به بروجرد به عنوان نماینده دولت گفت: بدون شک وزیر راه به خوبی مشکلات خواسته های مردم بروجرد را به گوش دولت خواهد رساند و درجلسه هیات دولت از منافع و حق مردم بروجرد دفاع خواهد کرد.

 

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه برخی ازمشکلات این شهرستان مانند مصوبه فرودگاه بروجرد، احداث خط راه آهن بروجرد ، احداث چهار خطه محور بروجرد - اراک مربوط به حوزه کاری وزیر راه وشهرسازی است ، گفت: رفع مشکلات برخی از پروژه ها نیز مانند تسریع در ساخت پروژه بیمارستان 160تختخوابی ، نیروگاه 500مگاواتی که مصوبه دولت قبل است ، مشکل تامین آب شرب بروجرد، رفع مشکل آبرسانی به روستاهای بروجرد که حتی در فصل زمستان نیز با تانکر آبرسانی می شوند و بازسازی برخی از بناهای تاریخی بروجرد نیز از دیگر مطالبات مردم بروجرد است.

 

وی تصریح کرد: وجود مشکل در این شهرستان و استان به معنی آن نیست که تاکنون اقداماتی صورت نگرفته بلکه به برکت انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی با تلاش دولت ها و مسوولان خدمات قابل توجهی دراین شهرستان انجام شده است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات