فرمانده انتظامی پلدختر:

فرمانده انتظامی پلدختر گفت:ماموران انتظامی پلدختر توانستند سارق حرفه ای با عنوان"قشرق"دستگیر کنند .

به گزارش لرستان خبر، سرهنگ صفر عبدالوند فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر با اشاره به دستگیری سارق حرفه ای در شهرستان اظهارداشت: در پی وقوع سرقت های خرد ،مغازه و لوازم داخل خودرو ها در سطح شهر پلدختر موضوع در دستور کار ویژه کلانتری قرارگرفت.
 
وی بیان کرد: با انجام کار دقیق اطلاعاتی سرانجام سارق سابقه دار و معروف به قشقرق در حالی که وسایل سرقتی و اموال یکی از مغازه داران را همراه داشت دستگیر شد.
 
فرمانده انتظامی پلدختر با بیان اینکه در ادامه تحقیقات این سارق حرفه ای به چندین فقره دیگر سرقت هم اعتراف کرده افزود: اموال مالباختگان پس از کشف به صاحبان آنها تحویل شد و سارق روانه زندان شد.
 
سرهنگ عبدالوند تصریح کرد:همچنین در عملیاتی دیگر پلیس آگاهی سارق حرفه ای که در حومه خرم آباد ساکن،خودروی پژوپارس که روزهای گذشته در منطقه کوی بسیجیان سرقت شده بود را کشف شد.
 
وی یادآورشد:این سارق از تاریکی شب و عکس العمل سریع پلیس غافل گیر  و از محل متواری شد،تلاش برای دستگیری این سارق ادامه دارد ولی با تلاش مامورین خودروی مالباخته کشف شد.
 
 وی خطاب به مخلان نظم  وامنیت و سارقان هشدار داد و یادآورشد: پلیس کوچکترین فعالیت آنان را رصد و ضربه نهایی را به آنان خواهد زد و این ماموریت مبارزه با سارقین در سرلوحه کار پلیس و همچنان این رویه ادامه دارد.
 
 
انتهای پیام/
 
منبع: بیان روز
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات