فرماندار پلدختر:

فرماندار پلدختر گفت: در شهرستان پلدختر ۴۵ پروژه اقتصاد مقاومتی وجود دارد که ۸۵ درصد این پروژه‌ها به طور کامل فعالیت دارند و ۱۵ درصد دیگر به دلیل مشکلات موجود غیرفعال هستند.

به گزارش لرستان خبر، نعمت‌اله دستیاری عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان پلدختر اظهار داشت: همزمان با دهه مبارک فجر امسال بهره‌برداری از 28 طرح عمرانی، ورزشی و فرهنگی در این شهرستان آغاز می‌شود که برای اجرای این طرح‌ها مبلغ 700 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی افزود: دهه فجر تولد دوباره اسلام بود که ساختار یک حکومت ظالم را دگرگون کرد به طوری که تمام کارشناسان سیاسی انقلاب اسلامی ایران را یکی از انقلاب‌های کبیر تاریخ می‌دانند.

فرماندار پلدختر بیان کرد: این انقلاب بر اساس ارزش‌های والای اسلامی و مبتنی بر ولایت‌فقیه شکل گرفته که در نوع خود بی‌نظیر است و اگر امروز در آرامش زندگی می‌کنیم این امنیت مرهون خون شهدایی است که در راه انقلاب ریخته شده است.

وی با بیان اینکه دهه فجر محور وفاق ملت ایران است، عنوان کرد: وظیفه دینی و تکلیف همه ما است که بتوانیم همواره در راستای اهداف نظام و انقلاب گام برداریم.

دستیاری گفت: تمام ادارات شهرستان باید در تبیین برنامه‌های دهه فجر نهایت همکاری وسعی و تلاش خود را داشته و خدمات دولت در شهرستان که همان دستاوردهای نظام اسلامی است را در ابعاد مختلف برای مردم بازگو کنند.

وی با بیان اینکه دهه فجر محور حق‌طلبی ملت ایران است، تصریح کرد: یکی از مشکلات جامعه ما این است که هر دولت کارکرد و عملکرد سایر دولت‌ها را نفی و نادیده می‌گیرد در صورتی که اگر کاری انجام شود تنها به نام جمهوری اسلامی است.

فرماندار پلدختر خاطرنشان کرد: در شهرستان پلدختر 45 پروژه اقتصاد مقاومتی وجود دارد که 85 درصد این پروژه‌ها به طور کامل فعالیت دارند و 15 درصد دیگر به دلیل مشکلات موجود غیرفعال هستند.

وی اظهار داشت: به دلیل اینکه شغل اکثر مردم شهرستان پلدختر کشاورزی و دامداری بوده بیشتر پروژه‌ها مربوط به این حوزه‌ها است و بعضی از آنها با بیش از 90 درصد پیشرفت در آستانه افتتاح هستند.

دستیاری گفت: امسال 110 میلیارد ریال به پروژه ایستگاه پمپاژ دشت جایدر این شهرستان اختصاص یافته و پروژه استخر شنای پلدختر بهترین در نوع خود در سطح استان و در شرف افتتاح است.

وی با بیان اینکه وامدار هیچ جریان خاصی نیستم بلکه تنها نماینده دولت هستم، افزود: استاندار لرستان شبانه‌روز فعالیت و تلاش دارد و به جد پیگیر پروژه‌های این استان است.

فرماندار پلدختر به زیرساخت‌های استان لرستان اشاره و تصریح کرد: راه‌آهن دورود – بروجرد در حال تکمیل است و فرودگاه  مرکز استان به گونه‌ای است که هواپیمای پهن پیکر در آن فرود می‌آید.

وی بیان کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردها و امیدوار کردن مردم به نظام است و همه وظیفه دارند از این فرصت به منظور پیوند هر چه بیشتر مردم با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کنند.

دستیاری عنوان کرد: کشور ما تحریم بود که دولت در تمام حوزه‌ها با وجود مشکلات مالی تلاش کرد و تورم کاهش یافت و اکنون شهرک‌های صنعتی در استان با حداقل ظرفیت کار می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: سوگند یاد می‌کنم که در هیچ برهه‌ای از انقلاب به اندازه دولت تدبیر و امید کار و تلاش انجام نشده و استاندار لرستان مدام و به طور مستمر پیگیر مشکلات استان است.

انتهای پیام/

 
منبع: تسنیم

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات