بروجرد به عطر دو شهید گمنام معطر می شود؛

مدیر امور فرهنگی دانشگاه آیت الله بروجردی(ره) گفت: پیکر پاک دو شهید گمنام 25 بهمن در دانشگاه آیت اله بروجردی(ره) تشییع و خاکسپاری می شود.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام" اسحاق صیاد" مدیر امور فرهنگی دانشگاه آیت الله بروجردی(ره) گفت: در روز 25 بهمن ماه بروجرد میزبان دو شهید گمنام است که پیکر پاک این دو شهید گمنام در دانشگاه آیت اله بروجردی(ره) تشییع و به خاک سپرده می شوند.

 

 وی اضافه کرد: نسل امروز با فداکاری و ایثار شهدا در دوران دفاع مقدس کمتر آشنا هستند چرا که آن دوران را ندیده اند که نیاز است با افتخارات و از جان گذشتگی آنان بیشتر آشنا شوند.

 

 حجت الاسلام صیاد اظهار داشت: با توجه به وجود این همه هجمه های فرهنگی بر علیه نسل امروز، حضور پیکر شهدا به ویژه پیکر های شهدای گمنام که در اوج ایثار به شهادت رسیده اند می تواند در روحیه معنوی دانشجویان دانشگاه موثر باشد.

 

 به گفته وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار ضروری است و نسل امروز باید با ادامه راه شهدا و عمل به وصیت آنان در راه پیروزی، عزت و سربلندی این سرزمین تلاش کنند.

 

 مدیر امور فرهنگی دانشگاه آیت الله بروجردی(ره) تصریح کرد: تشییع شهدای گمنام در دانشگاه سبب می شود که هر روز دانشجویان با دیدن قبور مطهر آنان بدانند که چه کسانی فدکاری کردند و از جان خود گذشتند تا امروز دانشجویان در امنیت ادامه تحصیل دهند و برای پیشرفت و موفقیت و همچنین سربلندی کشور همه تلاش خود را به کار بگیرند.

 

انتهای پیام/

 

منبع خبر: بازتاب بروجرد

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات