مدیرکل ورزش و جوانان لرستان:

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: هیئت سه‌گانه شنا، نجات‌غریق ، غواصی، شیرجه و واترپلو استان لرستان نیاز به استخر دارند.

به گزارش لرستان خبر، علی یاور عزیز پور ظهر امروز در جلسه مجمع انتخاباتی هیئت سه‌گانه استان لرستان که در سالن جلسات ورزش و جوانان لرستان برگزار شد بابیان اینکه ورزش  سه‌گانه در استان لرستان پیشینه خوبی دارد، اظهار داشت: هماهنگی و تعامل بین مجموعه اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون‌های متخلف ضرورتی امکان‌ناپذیر برای پیشبرد کارها است.

وی افزود: توفیقات خوبی که درزمینهٔ ورزش سه‌گانه استان لرستان کسب شد حاصل زحمات ورزشکاران، مربیان، داوران و اعضا هیئت سه‌گانه استان بوده است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان عنوان کرد: ممکن است ورزش سه‌گانه  افتی کرده باشد که امیدواریم با برنامه‌ریزی و ساماندهی جدید بتوانیم فاصله موجود بین قهرمانی‌ها را جبران کنیم.

وی بیان کرد: ورزش سه‌گانه لرستان همیشه حرف برای گفتن داشته و این در حالی است که نتوانستیم شرایط تمرینی خوبی را برای ورزشکاران سه‌گانه کار خود فراهم کنیم و آن‌ها تنها در محیط‌های بسته‌ای مانند استخرها و دریاچه کیو شهر خرم‌آباد تمرین می‌کردند که بااین‌حال توانستند در رقابت‌های ملی و قهرمانی کشور به‌خوبی بدرخشند.

عزیز پور گفت: متأسفانه تعداد ورزشکاران سازمان‌یافته هیئت سه‌گانه استان کمتر از 200 نفر است و انتظار داریم رئیس هیئت سه‌گانه توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشد.

وی بابیان اینکه هزینه‌های هیئت سه‌گانه برای مسابقات هزینه کمی نیست، تصریح کرد: مسابقات ورزش سه‌گانه عموماً در شمال و جنوب کشور برگزار می‌شود بنابراین هزینه اعزام، اردوها و تدارکات مسابقات هزینه‌های بالایی بوده که به حمایت فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان نیاز دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان خاطرنشان کرد: در شهر خرم‌آباد و بروجرد که نقطه قوت ورزش سه‌گانه لرستان هستند به ترتیب سه و یک استخر وجود دارد  و این در حالی است که هیئت سه‌گانه، شنا، نجات‌غریق ، غواصی، شیرجه و واترپلو ما نیاز به استخر دارند.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات