در ایام دهه فجر انقلاب؛

مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر از برپایی نمایشگاه عکس و خاطرات شهدای روحانی، در این مدرسه خبر داد.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام علی رحمتی با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: دهه فجر فرصتی مغتنم برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در بین نسل نوجوان و جوان جامعه است.

وی با اشاره به نقش روحانیت در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی افزود: روحانیون در تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی با حضور خود در جریانات شکل گیری انقلاب و تثبیت دستاوردهای این نظام، نقشی کلیدی و بی بدلیل داشته و دارند.

مدیر مدرسه امام رضا (ع) پلدختر ادامه داد: به منظور تجلیل از مقام شامخ شهدای روحانی در شکل گیری و تثبیت اهداف انقلاب اسلامی ، نمایشگاه عکس و خاطرات شهدای روحانی با محوریت خدمات و جانفشانی های دو شهید روحانی لرستان حجج الاسلام والمسلمین شهید سیدنورالدین و فخرالدین رحیمی از مبارزان و مدافعان انقلاب اسلامی، در مدرسه علمیه امام رضا (ع) شهرستان پلدختر برپا می شود.

حجت الاسلام رحمتی، برگزاری مسابقات قرآنی در رشته های قرائت ،حفظ و ترتیل برای طلاب را از دیگر برنامه های دهه فجر در مدرسه امام رضا(ع) پلدختر اعلام کرد و افزود: طلاب علاقمند به شرکت در این دوره می توانند نسبت به ثبت نام خود برای شرکت در این دوره از مسابقات اقدام کنند.

وی، برگزاری مسابقات کتابخوانی و مقاله نویسی با موضوعات اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی را از دیگر برنامه های دهه مبارک فجر برای طلاب برشمرد و یادآور شد: برگزاری جام مسابقات ورزشی در رشته های فوتسال، والیبال و تنیس روی میز هم از دیگر برنامه های فرهنگی ورزشی طلاب است.

مدیر مدرسه علمیه امام رضا (ع) پلدختر ادامه داد: برگزاری جشن انقلاب در روز ۲۰ بهمن با حضور اساتید و طلاب این مدرسه هم با سخنرانی استادان حوزه و دانشگاه برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام رحمتی در پایان خاطر نشان کرد: در ایام الله دهه فجر تجلیل از ۱۸ نفر از طلاب ممتاز پایه های تحصیلی مختلف نیز با اهدا جوایزی صورت خواهد گرفت.

 

 

انتهای پیام

منبع: حوزه

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات