مدیرکل مخابرات لرستان گفت: فیبر نوری مسیر خرم آباد به شهرستان سلسله به طول 50 کیلومتر با صرف 15 میلیارد ریال اعتبار اجرا شد.

به گزارش لرستان خبر، هومان محمودی افزود: اجرایی شدن این طرح یکی از دستاوردهای سفر اخیر وزیر ارتباطات به این شهرستان بود که می توان گفت در 20 سال اخیر بی سابقه ترین کار ارتباطی و مخابراتی برای شهرستان های سلسله و دلفان عملیاتی شده و بخشی از آن ها در دست اقدام است.
وی با اشاره به انجام فیبر نوری شهرک صنعتی الشتر به طول 5 هزار و 915 متر اظهار کرد: افزایش پهنای باند مرکز الشتر به میزان 2 گیگ، افزایش پهنای باند روستاهای دره تنگ، دکاموند ، دهرحم ، مومن آباد، سیاهپوش و نصب اینترنت روستای آهنگران با صرف 260 میلیون ریال انجام شد.
محمودی با اشاره به دیگر طرح های انجام شده حاصل سفر وزیر ارتباطات به شهرستان سلسله، عنوان کرد: نصب 11 سایت تری جی و فور جی، نصب 2 سایتدایری 378 تلفن پابت تو جی عالم آباد و گریران، افزایش ظرفیت انتقال ترافیک ارتباطی ، دایری 378 تلفن ثابت و دایری 415 پورت ADSL از دیگر اقدامات انجام شده مخابراتی در شهرستان سلسله بوده است.
مدیرکل مخابرات لرستان تصریح کرد: برای تمامی طرح های انجام شده مخابراتی در شهرستان سلسله در مجموع 67 میلیارد و 780 میلیون ریال هزینه صرف شده است. 
شهرستان سلسله با 75هزار نفر جمعیت یکی از شهرستانهای استان لرستان است که مرکز آن شهر الشتر است.
این شهرستان از شمال به شهرستان دلفان، از جنوب به شهرستان خرم آباد و از شرق به شهرستان بروجرد محدود است.

انتهای پیام/

منبع: ایرنا

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات