در جلسه ستاد تسهیل مطرح شد

استاندار لرستان در جلسه ستاد تسهیل لرستان به تعیین تکلیف هر چه سریعتر شرکت پارسیلون تاکید کرد.

به گزارش لرستان خبر، هوشنگ ‌بازوند عصر امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به مشکلات شرکت پارسیلون اظهار داشت: بیش از دو سال است که تعیین تکلیف ۱۰۴ نفر از کارگران این شرکت برای بازنشستگی و سایر مشکلات آن‌ها در دست اقدام است‌.
 

وی افزود: جلسات متعددی برای تعیین تکلیف این شرکت انجام گرفته و دادگاه نیز رای قطعی آن را صادر کرده است.

استاندار لرستان با تاکید به اینکه شرکت پارسیلون یک گره در استان لرستان است، خاطرنشان کرد: هر چه زودتر باید دستگاه‌های مربوط برای باز کردن این گره اقدام کنند.

بازوند یادآور شد: تقاضای مشارکت بانک‌ملی در کنسرسیوم پارسیلون باید به صورت کتبی و رسمی ابلاغ شود تا بانک مرکزی نیز نسبت به حل این مشکل وارد عمل شود.

وی در رابطه با مشکلاتی که برای سرمایه‌گذاری در استان وجود دارد، تصریح کرد: وقتی سرمایه‌گذار به استان دعوت شود، کار درستی نیست که برای آن‌ها مشکل ایجاد کنیم.

استاندار لرستان در ادامه با بیان اینکه بانک‌ها سال گذشته عملکرد خوبی داشتند، خاطرنشان کرد: معوقه بانک‌ها باید زنده شود و به این منظور لازم است وارد کار شویم.

بازوند اضافه کرد: کسی که ۳۸ میلیارد تومان از پول بانک‌ها را برده است و پس نمی‌دهد، باید با آن برخورد شود.

وی ادامه داد: چند نفر وجود دارند که مبالغ کلانی از بانک‌ها دریافت کرده‌اند و آن را پس نداده‌اند، لذا این افراد باید شناسایی شده و در ستاد تسهیل آن‌ها را معرفی کنیم.

استاندار لرستان عنوان کرد: این افراد بعد از شناسایی باید به کمیته بازرسی معرفی شوند و توسط دستگاه قضایی با آن‌ها برخورد جدی شود.

انتهای پیام/

فارس

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات