مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور خرم آباد خبر داد؛

مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور خرم آباد از فعالیت ۱۳۰ دانشجوی جهادگر دانشگاه پیام نور در مناطق محروم شهرستان الشتر خبر داد.

به گزارش لرستان خبر، زهرا حسینی نژاد در سخنانی اظهار داشت: اردوی جهادی امسال با حضور بیش از ۱۳۰ جهادگر بسیجی متفاوت و مفیدتر از گذشته در شهرستان الشتر برگزار شد.

وی افزود: اردوی جهادی تابستان ۹۶ در قالب گروه های فرهنگی، اعتقادی، عمرانی و... به مدت ۱۰ روز از ۲۰ الی ۳۰ شهریور در منطقه محروم «قلایی» شهرستان الشتر برگزار شد.

مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور خرم آباد تصریح کرد: درمدت این ۱۰ روز ۱۳۰ جهادگر در این مناطق مشغول به فعالیت جهادی شدند و در قالب فعالیت های عمرانی، که شامل تکمیل غسالخانه روستای «بیژنوند قلایی»، ساخت سرویس بهداشتی مدرسه و مسجد روستای «سرینجه»، رنگ آمیزی مدارس روستاهای «شینه» و «سرینجه» و تعمیر و بهسازی چند خانه محروم روستایی بود و همچنین  فعالیت های فرهنگی و اعتقادی که توسط دانشجویان خواهر بسیجی با همراهی سه نفر از طلاب وارسته و جهادی برنامه های اعتقادی و بصیرتی طی جلسات آموزشی و ... به انجام رسید.

حسینی نژاد فزود:  از لحاظ نوع کار و تعداد جهادگر و برنامه های اجرا شده می توان اردوی جهادی امسال را متمایز و مفیدتر از سالهای گذشته دانست.

 

انتهای پیام/

منبع: مهر

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات