استعفا یا برکناری مدیر کل آموزش و پرورش لرستان؛

به گزارش لرستان خبر، بعد از رسوایی اخیر آموزش و پرورش لرستان در حذف نام مبارک امیرالمومنین در اقامه و اذان کتب احکام دانش آموزان لرستانی که  پای این مسئله به رسانه ملی و صحن مجلس کشیده شد به طوری که نمایندگان لرستان به اتفاق بیش از ۱۵۰ نماینده مجلس از وزیر آموزش و پرورش خواستار برخورد با مسئولان آموزش و پرورش لرستان شدند.

اکنون که این حرکت احساسات پاک دینی مردم ولایتمدار لرستان و حتی سایر استان ها را جریحه دار کرده ، همه منتظر برخورد با خاطیان این حرکت موهن هستند چرا که این کار بحث برانگیز باعث واکنش نمایندگان اصلاح طلب مجلس از جمله محمد بیرانوندی تنها نماینده اصلاح طلب لرستان نیز شده است.

برخی شنیده ها حاکی از فشار بر خدانظر دریکوند و یوسفوند معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان برای استعفا است، اما گویا هیچکدام زیر بار این مسئولیت نمی روند

باید به عرض جناب خدانظر دریکوند مدیرکل آموزش و پرورش لرستان برسانیم این مسئله با استعفا چند کارمند در زیر مجموعه معاونت پرورشی و فرهنگی در ازنا درست نمی شود.

اگر بنا بر استعفا باشد باید جنابعالی به عنوان مدیرکل این دستگاه و یوسفوند معاونت پرورشی و فرهنگی که حوزه زیرمجموعه اش مسئول مستقیم چاپ این کتب بوده استعفا دهید تا شاید گوشه ای از این زخم تلخ که در تاریخ آموزش و پرورش لرستان ثبت شده است ترمیم شود.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات