سیستم نوین خدمات گارانتی با هدف جلب رضایت مشتریان در نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو راه اندازی شد.

به گزارش ایکوپرس، مدیرعامل ایساکو در جلسه مشترک مدیران ایران خودرو و ساپکو برای تسهیل خدمات رسانی به مشتریان ضمن بیان این مطلب، اظهار کرد: با تاکید مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو، اجرای بهینه چنین سیستم هایی به منظور تکریم مشتریان از مهمترین برنامه های کاری است، چرا که آن ها در زنجیره ارزشی گروه صنعتی ایران خودرو نقش عمده ای دارند.

علی نمکین تاکیدکرد: فکر، عملکردو سرمایه نمایندگی ها باید معطوف به ارائه بهترین خدمات به مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو باشد تا آنها هیچ نگرانی از بابت اجرت یا تعویض قطعات درسیستم گارانتی نداشته باشند.
در ادامه این جلسه، کیانوش پورمجیب معاون کیفیت ایران خودرو اظهار کرد: این طرح جزء بهترین فعالیت هایی است که در سال های اخیر در حوزه خدمات پس از فروش و نمایندگی ها انجام گرفته و در صورت اجرای صحیح، بازدهی بسیار بالایی برای تمامی ذینفعان خواهد داشت.

در پایان شهریار ساطانی، معاون فنی و مهندسی ایساکو نیز در خصوص سیستم نوین خدمات گارانتی گفت: هدف از اجرای این سیستم تسهیل فرآیند گارانتی برای نمایندگان، سازندگان قطعات و در نهایت افزایش رضایت مندی مشتریان است.

وی افزود: این سیستم طی دو سال تلاش مداوم و جلسات مستمر، پایه ریزی و به صورت آزمایشی اجرا شده است و پس از سه ماه آ موزش فشرده به تمامی دفاتر منطقه ای آماده اجرای قطعی در سراسر کشور است.
گفتنی است در پایان جلسه مدیران و کارشناسان، به بررسی نتایج حاصله از اجرای آزمایشی طرح و بحث و تبادل نظر پیرامون انتقادات و پیشنهادات موجود پرداختند و راه کارهای جدیدی برای بهبود آن تبیین کردند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات