اسحاق جهانگیری گفت: به زودی لیست تغییرات دولت را در این ۱۰۰ روز منتشر می کنیم تا مردم ببینند روند تغییرات به چه ترتیب بوده است.

به گزارش افکارنیوز ، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در مراسم تودیع و معارفه وزیر ورزش و امور جوانان درباره انتقادها نسبت به روند تغییر مدیران در دولت یازدهم واکنش داد و گفت: یکی از مسائلی که مطرح می شود در خصوص سرعت تغییرات دولت است که به زودی لیست تغییرات دولت را در این ۱۰۰ روز منتشر می کنیم تا مردم ببینند روند تغییرات به چه ترتیب بوده است.

جهانگیری افزود: در بسیاری از وزارتخانه های تخصصی بخش قابل توجهی از معاونان وزرا و مدیران کل تصویب شده اند و در بسیاری از شهرستان ها حتی یک مورد تغییر هم انجام نشده است.

وی اظهار داشت: رئیس جمهور در ۲۴ خرداد پیمانی را با مردم بست که هم اکنون به آن پیمان پایبند هستیم و تغییراتی که انجام شده است طبیعی و در راستای توسعه کشور بوده است. این گونه نبوده است که ما فرزندان انقلاب را برداریم و فرزند دیگری را جایگزین کنیم و تنها شخصی جایگزین می شود که بتواند تصمیمات خوبی بگیرد.

در ماه های اخیر روند انتصاب های دولت تدبیر و امید و سرعت و حجم تغییر مدیران مورد اعتراض برخی چهره های سیاسی و نمایندگان مجلس قرار گرفته بود.

بنابر این گزارش، طی مدت سه ماهه گذشته بیش از ۱۲۰۰ جابه جایی مدیران در کارنامه دولت تدبیر و امید ثبت شده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات