مرکز CIRP بدون اشاره به نوع کالاهایی که عرضه شده است اعلام کرد ۴۰ درصد مشتریانی که از فروشگاه اینترنتی آمازون خریدهای خود را انجام می دهند، صاحب دستگاه Kindle هستند.

به گزارش افکارنیوز ، بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی مرکز CIRP، واحد رایانه های لوحی شرکت آمازون موفقیت های فراوانی پیش رو داشته است و در این مسیر فعالیت خود را دنبال می کند.

بررسی های جدید نشان داده است آن دسته از کاربرانی که صاحب سری محصولات Kindle آمازون از جمله تبلت Fire و… هستند، نسبت به دیگر کاربران بیشتر خریدهای اینترنتی انجام می دهند.

این مرکز که عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان را نیز از آن خود کرده است، با توجه هزینه های کارخانه ای و دیگر هزینه های موجود به ازای هر رایانه لوحی Kindle Fire هجده دلار سود کرده است. با این وجود گفته می شود که آمازون به ازای خریدهای آنلاین در بخش کتاب ها، ابزارها و دیگر محصولات که از طریق این دستگاه صورت گرفته است، سود بیشتری به دست آورده است.

مرکز CIRP بدون اشاره به نوع کالاهایی که در این فروش اینترنتی عرضه شده است اعلام کرد ۴۰ درصد مشتریانی که از فروشگاه اینترنتی آمازون خریدهای خود را انجام می دهند، صاحب دستگاه Kindle هستند.

به عبارت دیگر، هر یک از کاربرانی که صاحب رایانه لوحی Kindle هستند به طور میانگین در طول سال ۱۲۳۳ دلار خرید اینترنتی انجام می دهند و در مقابل، دیگر کاربرانی که انواع مختلف رایانه های لوحی ساخت شرکت های دیگر را در اختیار گرفته اند سالی ۷۹۰ دلار خرید اینترنتی می کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات