علی ربیعی در حکمی، سیدعلی اکبر طاهائی را به عنوان معاون جدید امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.

به گزارش افکارنیوز ، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی سید علی اکبر طاهائی را به عنوان معاون جدید امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.

پیش از طاهائی و در زمان فعالیت دولت های نهم و دهم نیز محمدرضا موالی زاده به عنوان معاون امور مجلس، حقوقی و استان های این وزارتخانه فعالیت می کرد که اخیرا نیز از سوی ربیعی به عنوان معاون امور اجتماعی و فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شده است.

گفتنی است، طاهائی نیز در زمان فعالیت دولت های نهم و دهم استانداری مازندران و قزوین را در دولت محمود احمدی نژاد تجربه کرده است. وی همچنین در دوره های گذشته نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی بوده است.

معاون جدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دوره فعالیت دولت نهم نیز یکبار حضور در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در معاونت امور اجتماعی و فرهنگی را در دوره ای و در زمان وزارت سیدمحمد جهرمی تجربه کرده است و این حضور وی در پست معاونت وزارت کار، دومین حضور او در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات