سامانه اینترنتی بازپرداخت اقساط تسهیلات بانک ملت با استفاده از کارت های شتابی راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در راستای توسعه خدمات غیرحضوری، تنوع و تکمیل سبد خدمات مرتبط با بازپرداخت اقساط تسهیلات، سامانه اینترنتی بازپرداخت اقساط با استفاده از کارت های شتابی راه اندازی شد و در دسترس مشتریان قرار گرفت.
با راه اندازی این سامانه، از این پس مشتریان بانک ملت می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این بانک به نشانی http: //www. bankmellat. ir نسبت به بازپرداخت اقساط تسهیلات خود با استفاده از تمامی کارت های شتابی اقدام کنند.

نصب ۲ خودپرداز جدید بانک ملت در استان بوشهر
به گزارش روابط عمومی بانک ملت، مدیریت شعب استان بوشهر با هدف افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات نوین بانکی، دو دستگاه خودپرداز در ساختمان صنایع نفت و هتل شیرینو محل اسکان مسوولان شرکت های فعال در حوزه گاز و پتروشیمی نصب و راه اندازی کرد.
بر اساس این گزارش، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی از مشتریان ارزنده بانک ملت به ویژه در استان های جنوبی کشور به شمار می روند.

اجرای طرح تشویقی جدید در باشگاه مشتریان بانک ملت
به گزارش روابط عمومی بانک ملت، پیرو طرح قبلی مبنی بر اختصاص جوایز یک میلیون ریالی به دارندگان هزارمین کارت های شتابی ثبت شده در باشگاه مشتریان بانک ملت، طرح تشویقی جدید دیگری نیز در این خصوص برنامه ریزی و به اجرا گذاشته شد که تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، جوایز این طرح شامل یک جایزه ۱۰ میلیون ریالی، یک جایزه ۲۰ میلیون ریالی و یک جایزه ۳۰ میلیون ریالی است که در قالب قرعه کشی به استفاده کنندگان از این خدمت تعلق خواهد گرفت.
قرعه کشی جوایز مذکور با ثبت هر ۱۰ هزار کارت شتابی صورت خواهد گرفت و دوره های بعدی آن، پس از تکمیل بسته های ۱۰ هزار کارتی بعدی انجام خواهد شد.
همچنین به منظور ایجاد سهولت برای کاربران جهت ثبت کارت های شتابی، از چندی پیش مرحله اول در فرآیند مربوطه (ثبت شماره تراکنش/ کد مرجع تراکنش انجام شده از طریق کارت شتابی مورد نظر روی دستگاه های کارتخوان یا درگاه های خرید اینترنتی بانک ملت) حذف شد و این امکان برای اعضا فراهم شد تا با درج شماره کارت شتابی خود و ادامه مراحل مربوطه (مطابق با راهنمای کاربر سایت) ، نسبت به ثبت کارت شتابی خود اقدام کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات