به تازگی در استان البرز تعداد محدودی از واحدهای تجاری و اداری (۲۷ واحد تجاری و ۵ واحد اداری) در دو مجتمع مرکز خرید برای مزایده عمومی، معرفی شده است. یکی از امتیازهای این مزایده فروش شرایطی واحدها است که شرایط خرید را برای متقاضیان آسان کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، طبق گفته مشاور فروش واحدهای مذکور، خریداران ۵۰ درصد از ارزش واحد مورد نظر را به طور نقدی و مابقی مبلغ باقیمانده را یکساله با دو دوره ۶ ماهه، پرداخت خواهند کرد. این دو مرکز خرید از امکاناتی همچون پله برقی، آسانسور شیشه ای نفربر و باربر برخوردار است و همچنین محوطه سازی هم برای پارکینگ مهیا شده است.

البته تعداد پارکینگی که برای واحدهای اداری و تجاری مزایده در نظر گرفته اند، برابر نیست و تعداد پارکینگ ها کمتر از واحدهای قابل مزایده است. علاوه براین قیمت پارکینگ از قیمت واحدها جدا در نظر گرفته شده است و قیمت پیشنهادی فروش پارکینگ بین ۳۰ تا ۳۲ میلیون تومان تعیین شده است که بازه قیمتی مربوط به دو مرکز خرید است.

بازه قیمتی هر متر مربع واحدهای تجاری و اداری یکی از این مراکز خرید بین ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تا ۲۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان عنوان شده است. همچنین ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به عنوان کمترین نرخ پیشنهادی فروش و ۲۰ هزار و ۴۰۰ هزار تومان به عنوان بالاترین نرخ پیشنهادی فروش، مربوط به بازه قیمتی واحدهای تجاری دیگر مرکز خرید است. به برندگان مزایده تذکر داده شده است که آنها حق فروش و واگذاری واحد تجاری را تحت هیچ شرایطی اعم از رسمی و غیررسمی، وکالتی، قولنامه ای و غیره تا زمان تسویه حساب نهایی با مالک مجتمع را ندارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات