امام جمعه موقت خرم آباد:

لرستان خبر: امام جمعه موقت خرم آباد گفت: مردم لرستان از وضعیت استخدام‌های فعلی در استان ناراضی هستند چراکه این استخدام ها بر اساس شایسته سالاری انجام نمی شود و بر اساس بازی های سیاسی است.

به گزارش لرستان خبر از  خرم آباد،   حجت الاسلام والمسلمین قاسم متقی نیا در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد اظهار کرد: ملت ایران نارضایتی مقام معظم رهبری به علت اجرا نشدن فرمان هشت ماده ای مبارزه با مفاسد اقتصادی را بر نمی تابند و با این حال مسئولان باید برای اجرای این فرمان که چندین سال از ابلاغ آن می گذرد جدی بیشتری از خود نشان دهند.

وی افزود: مسئولان باید اقداماتی را که در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی انجام داده اند را به مردم اعلام کنند.

وی با بیان اینکه بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری بهترین راه برای بی اثر کردن و ریشه کن کردن تحریم ها تکیه بر توان خودی است بیان کرد: به تعبیر ایشان هر جا که روی پای خود ایستاده ایم دشمنان مجبور به عقب نشینی شده اند.

امام جمعه موقت خرم آباد با گرامیداشت روز کارگر بر ضرورت رفع مشکلات کارگران تاکید کرد و گفت: کارگران فصلی جزء کسانی هستند که فراموش شده اند و با این حال ضرورت دارد که مسئولان نسبت به بهره مندی آنها از خدمات بیمه ای اقدام کنند.

حجت الاسلام والمسلمین متقی نیا با گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم تصریح کرد: مبارزه با ریاکاری و دورویی، معرفی اسلام ناب به جای اسلام غبار گرفته، توانایی شناخت زمان، شناخت مساله و مشکل و ارائه راهکار برای حل آنها از ویژگی های شهید مطهری بوده است.

وی با بیان اینکه شاگرد پروری از انتظارات امام خمینی (ره) از معلمین بوده است افزود: انتظاری که از معلمین در مدارس و دانشگاه وجود دارد این است که در راستای افزایش کیفیت آموزش تلاش کنند.

امام جمعه موقت خرم آباد در بخش دیگری از سخمان خود ضمن سانسور مطالب مطرح شده در خصوص مسائل شهری در صدا و سیمای لرستان گفت: ما از محدودیت های صدا و سیما بی اطلاع نیستیم اما راه حل سانسور انتقادهای مطرح شده از تریبون نماز جمعه نیست.

حجت الاسلام متقی نیا افزود: متاسفانه در حال حاضر با تغییر جناح های سیاسی برخی ها را در ادارات بدون استخدام به کارگیری می کنند و بعد از چند سال همین ها بلاتکلیف می مانند در هر حال این استخدام ها نه شیوه عقل و قانون و نه مطابق نظر مقام معظم رهبری است.

وی با اشاره به عدم رضایت مردم از وضعیت استخدام ها در لرستان اظهار کرد: مردم لرستان از وضعیت استخدام های فعلی در استان   ناراضی هستند چراکه این استخدام ها بر اساس شایسته سالاری انجام نمی شود و بر اساس بازی های سیاسی است.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات