نماینده مردم بروجرد در مجلس:

لرستان خبر: نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: امروز وضعیت خدمات در روستاها مطلوب نیست و کشاورزان به واسطه کنترل قیمت ها و نرخ گذاری برمحصولات کشاورزی از سوی دولت با چالش مواجه اند و درآمد زیادی ندارند.

به گزارش لرستان خبر از  بروجرد،   بهرام بیرانوند امروز در مراسم همایش تجلیل از اعضای شورای شهر و روستای بروجرد اظهار کرد: روستائیان و کشاورزان قطب اصلی اقتصاد کشور هستند و رونق اقتصادی کشور در گرو فعالیت های روستائیان است.

وی افزود: شوراها بزرگترین وظیفه را در برابر مردم برعهده دارند و به عنوان نمایندگان مردم  در روستاها و شهرها می توانند خواسته های آنان را به گوش مسؤلان برسانند.

بیرانوند تصریح کرد: زحمت های روستائیان و کشاورزان نه تنها تأمین معاش خود بلکه معیشت همه مردم در شهرها را هم به دنبال دارد و سبب می شود که کشور به استقلال اقتصادی برسد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس اظهار کرد: امروز وضعیت خدمات در روستاها مطلوب نیست و کشاورزان به واسطه کنترل قیمت ها و نرخ گذاری برمحصولات کشاورزی از سوی دولت با چالش مواجه اند و درآمد زیادی ندارند.

وی بیان کرد: تمام مشکلات در روستاها را می توان از طریق شوراها رفع کرد و با تأمین زیرساخت های زندگی آنان در راستای حل مشکلات گام برداشت.

بیرانوند افزود: مشکلات عمده مردم در روستاهای بروجرد مشکل کمبود آب شرب، نبود گاز، و وضعیت نامناسب راه های روستایی و وضعیت بد بهداشت است که از اعضای شوراهای روستایی می خواهیم با تلاش و فعالیت خود بودجه بیشتری را برای برطرف کردن این مشکلات جذب نمایند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات