رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد

لرستان خبر: قدرت اله ولدی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان در حاشیه سفر به شهرستان بروجرد با مسئولان این شهرستان صنعتی لرستان دیدار کرد.

به گزارش لرستان خبر، قدرت اله ولدی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان صبح پنج شنبه در جریان این سفر و در دیدار با نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قابلیتهای این شهرستان در حوزه صنعت اظهار داشت: بروجرد به عنوان قطب صنعت لرستان میزبان بسیاری از واحدهای صنعتی استان است.

وی با اشاره به مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان عنوان کرد: در حال حاضر موضوع سرمایه در گردش یکی از مشکلات اصلی در این بخش است که تلاش برای رفع این مشکل به طور جدی در دستور کار قرار دارد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار خواستار رسیدگی هرچه بیشتر به مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان شد.

علاء الدین بروجردی با اشاره به نامگذاری سالجاری به عنوان سال "اقتصاد و فرهنگ" و همچنین تاکید مقام معظم رهبری بر اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: در راستای تحقق شعار امسال باید رفع مشکلات حوزه صنعت، معدن و تجارت شهرستان در اولویت قرار گیرد.

وی افزود: ارتقای ظرفیت واحدهای تولیدی صنعتی و رفع مشکلات مربوط به حوزه صنعت شهرستان از اهمیت بالایی برخوردار است و مسئولین امر باید تمام تلاش خود را در این راستا بکار بگیرند.

بروجردی ادامه داد: در حال حاضر بیشتر واحدهای صنعتی بروجرد با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند که می بایست با کمک به این قشر از رکود تولید در بخشهای گوناگون در حوزه صنعت، معدن و تجارت شهرستان جلوگیری کنیم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر رسیدگی به مسائل و مشکلات صنایع بروجرد یادآور شد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید در مسیر دستیابی به اقتصاد پایدار حرکت کنیم که این مهم با چرخیدن چرخ واحدهای تولیدی صنعتی محقق خواهد شد.

همچنین رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان صبح امروز با امام جمعه بروجرد دیدار کرد که حجت الاسلام حسن ترابی نیز در این دیدار گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی در بروجرد از وضعیت مطلوبی برخوردار نیستند.

وی افزود: مسئولین در حوزه های مرتبط با صنعت، معدن و تجارت استان و شهرستان بروجرد پیگیریهای ستودنی داشته اند اما همچنان شاهد مشکلات عدیده فعالان در این عرصه هستیم.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: برای رسیدن به سطح بالای تولید در واحدهای صنعتی بروجرد باید رفع مشکلات موجود در این بخش در دستور کار قرار گیرد.

حجت الاسلام ترابی ادامه داد: امید است با فعالیتهای جدی و برنامه ریزی ویژه ظرف مدت زمان قابل قبولی شاهد احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال در استان و شهرستان باشیم.

وی در پایان خواستار پیگیری برای رفع مشکل سرمایه در گردش واحدهای تولیدی - صنعتی، بررسی مشکلات شهرک های صنعتی بروجرد و ارتقای کنترل و نظارت و بازرسی بر اصناف شد.

بنابر این گزارش همچنین قدرت الله ولدی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان در دیدار با رضا آریایی فرماندار بروجرد به بررسی مسائل و مشکلات حوزه صنعت این شهرستان پرداخت و از برنامه ریزی جدی برای رفع این مشکلات خبر داد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات