مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان لرستان:

لرستان خبر: آشتاب با اشاره به تمدید مهلت نام نویسی جشنواره تا 17 خرداد گفت: نهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر با هدف ترویج فرهنگ تعاون، افزایش مشارکت تعاونی ها در توسعه اقتصادی کشور، معرفی نمونه های موفق تعاونی، معرفی توانمندی های بالقوه بخش تعاون و تشویق تعاونی های استان برگزار می شود.

به گزارش لرستان خبر، ˈعلی آشتابˈ روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: تا کنون 246 تعاونی برای حضور در این جشنواره نام نویسی کرده اند که با توجه به استقبال تعاونگران، مهلت نام نویسی شرکت دراین جشنواره در استان تمدید شده است.
 

وی با اشاره به اینکه سال گذشته 170 تعاونی در این جشنواره ثبت نام کردند، اظهار داشت: با توجه به روند کنونی ثبت نام، به طور قطع شاهد حضور گسترده و چشمگیر تعاونیهای برتر استان در جشنواره نسبت به سال گذشته خواهیم بود.
 

آشتاب با اشاره به نقش تعاونی ها در توسعه اقتصادی استان، گفت: نهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر با هدف ترویج فرهنگ تعاون، افزایش مشارکت تعاونی ها در توسعه اقتصادی کشور، معرفی نمونه های موفق تعاونی، معرفی توانمندی های بالقوه بخش تعاون و تشویق تعاونی های استان برگزار می شود.
 

مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان لرستان افزود: این جشنواره در 18 گرایش آموزشی، کشاورزی، صنعتی، خدماتی، معدنی، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، اعتبار، سهام عدالت، دانش بنیان، تامین نیاز تولیدکنندگان و مصرف کنندگان برگزار می شود.
 

به گفته وی، تعاونی ها برای شرکت در نهمین جشنواره استانی امتنان از تعاونی های برتر و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت اینترنتی جشنواره به نشانی taavonibar.ir مراجعه کنند.
 

آشتاب با بیان اینکه لینک سامانه ثبت نام تعاونی های برتر در سایت این اداره کل قرار گرفته، خاطرنشان کرد: همچنین تعاونی های استان لرستان برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی ثبت نام در این جشنواره می توانند به واحد آموزش، ترویج و تحقیقات تعاون این اداره کل نیز مراجعه نمایند.
 

به گفته وی، نهمین جشنواره تعاونی های برتر استان لرستان، شهریورماه امسال همزمان با هفته تعاون برگزار می شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات